Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W212 kell muudab ise aega
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
On kellelgi aimu sellisest imeveast. Nimelt mitu korda juba esinenud, et paned mootori käima ja kell läheb ca 6h või 15h ette, sealjuures mõlemad, nii analoog kui navi kell aga ainult tunnid, minutid jäävad õigeks, kummaline igatahes. Icon_rolleyes

Raimo
Esialgu pakuks, et ajatsoon on vale määratud. Samas siis muutuks ainult teatud kindlad tunnid.
Opel-il olen näinud sellist asja, kus kell pandi õigeks raadio järgi(RDS). Probleemiks oli see, et mõnel jaamal edastas see valet kellaaega ja nii see ajanäitamine käis, vastavalt kuulatavale muusikale.
(02-12-2014, 02:24 AM)väikemees Kirjutas: [ -> ]...
Opel-il olen näinud sellist asja, kus kell pandi õigeks raadio järgi(RDS). Probleemiks oli see, et mõnel jaamal edastas see valet kellaaega ja nii see ajanäitamine käis, vastavalt kuulatavale muusikale.

+1. Küll Kenwoodi makil Toyotas, kuid maki kell sõitis vastavalt jaamale.

Vale ajatsoon liigutaks alati samavõrra.
Raadiojaama ei vahetaund ja ajatsooni ka mitte, midagi ei muutnud, veider igatahes.
Ta muudab Sul asukoha riiki ja sellest tulenevalt ajavööndit.
Miks, on hea küsimus ja ilmselt Star vastab.
(02-12-2014, 10:35 PM)Rolz Kirjutas: [ -> ]Ta muudab Sul asukoha riiki ja sellest tulenevalt ajavööndit.
Miks, on hea küsimus ja ilmselt Star vastab.
Tänud, vaatan riiki järgmine kord kui kell muutub jälle.

Nii, nüüd kui kell jälle valeks läks, panin kella õigeks, vaatasin ajavööndit, linnikest polnud ühegi ees, valisin eesti, sellepeale kell läks mingi 6h ette, panin kella uuesti õigeks, kadus ajavööndi eest linnuke ära, panin linnukese Eesti ette, kell läks valeks Eusa_wall , nokk kinni, saba lahti teema
(04-12-2014, 04:43 PM)karuanton Kirjutas: [ -> ]...
valisin eesti, sellepeale kell läks mingi 6h ette, panin kella uuesti õigeks, kadus ajavööndi eest linnuke ära, panin linnukese Eesti ette, kell läks valeks Eusa_wall , nokk kinni, saba lahti teema

Loll küsimus, aga ega sel autol äkki üldist lokaati ei ole kusagil seadetes, mis kohaliku kellaaja peale lolliks läheb?

Eesti auto või kusagilt 6 h tagant pärinev?
Navi näitab õiget asukohta kaardil? Smile Eestit ikka? Ma arvan, et auto "asub" Sul kusagil mujal riigis.
Äkki antenni seal enne müümist/saatmist näpitud vms.
Auto navi näitab õiget kohta, ja pärast ostu olen ilma probleemideta 4 kuud sõitnud. Vaatan, äkki leian sellest hidden menüüst mingi riigi koha üles.