Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: lukku.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
tere,vaja tagavedrusid w124 200d sedaanile.äravajunud vedrusid mitte pakkuda.kontakt ps. või 56956338
kas oskad aidata kuidas vedrusid kontrollida? mitte kunagi pole võtnud autodest vedrusi, ei näinud mõtet kuna uus maksab umbes 18-24euri
tegelete ju autode lammutamisega-vaadake,kas varuosaauto tagumik norm.kõrgusel.kui olete suuteline mulle uued vedrud 18 eur/tk sebima,siis olen nõus kohe ostma.lähevad nad siis alla mu talveautole.
asi selles,et see mu talveauto.korralik Mercedes-Benz koos uute vedrudega seisab ammu juba talvekorteris.
(24-11-2014, 10:41 AM)V@hh Kirjutas: [ -> ]https://www.eparts.ee/catalog/#brand:74/...0113/tab:1

Pole mõtet nende pealt koonerdada. Kui lammar veel kadakas oli sai kah sealt tagavedrud ostetud, sealse tegelase jutu põhjal oi kui head Eusa_whistle

Panin alla- olid hullemad kui vanad, kuusakoski hunnikusse. Lõppkokkuvõte- kooner maksab topelt, tuli ikka uued tellida.
Isegi kui auto vana pole mõtet igast rämpsu alla ajada ja topelt tööd teha. Telli uued, pole ju kaelamurdvalt kallis?

seda ma ju ütlesin Unibrow
jah,umbes sellise hinnaga saigi oma teisele mersule vedrud soetatud.aga teema võib lukku panna,kuna hea pakkumine olemas.aitäh pakkujatele.