Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W164 roolivõim undab
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Ilmselt pump hakkab väsima. Külmast peast ei unda, aga soojana lõugab keerates päris kõvasti. Vedelikutase on normis (vähemalt soojana). On kellelgi ettepanekuid kuhu selle murega pöörduda? Oma peaga läheksin Hort Autosse, kus olen oma MBsid remontinud.
Proovi alustuseks kogu õli vahetada,see tähendab,et lased roolilati juurest vana täielikult välja ja uus sisse.Endal oli sama jama,vahetasin pumba uue vastu.....uus õli samuti sisse......aga ikkagi ei olnud see mis peaks.Alles siis kui sai lati juurest täielikult vana õli välja lastud ja uus sisse....siis oli asi okei.
Oskad äkki öelda palju seda õli sinna läheb?
Ma pakun, et läheb alla liitri. Tähtis on jälgida õli sobivust. Õhutamist tuleb ka teha.
Roolivõimu õli läheb sinna 1,2 liitrit. Standard õli MB 236.3
Käisin Hort Autos. Roolivõimuvedeliku paak vahetati ära ja probleem kadus. Mingid filtrid seal sees olla umbes olnud. Bueno.
(22-11-2014, 03:32 PM)väikemees Kirjutas: [ -> ]Ma pakun, et läheb alla liitri. Tähtis on jälgida õli sobivust. Õhutamist tuleb ka teha.
Kas oskad öelda, mismoodi õhutamist teha tuleb? Mul viga, nimelt rool raske, sai alt kiirusandur roolilati küljest lahti võetud ja tuli tiba õli välja...