Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Süütevõtmest koopia tegemine?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Autol ainult üks süütevõti ja kui see peaks kuhugi kogemata jalutama minema, siis tagajärg nukker, vaheta süütelukk ära... Odavam vast oleks seda ennetada ja lasta varuvõti teha.

Seega küsimus, kas vanemate MB'de võtmetest saab suvalises võtmetöökojas lasta koopiat teha? Tegemist 91.a w124'ga. Nii vanadel autodel ei tohiks olla tehasest varuvõtme tellimine olla ainuke lahendus?
lukuexpert teeb Mercedes-Benz vötmeid asub kuskil tartu mnt. stokmanni juures
Nii vanale Mersule peaks saama igas normaalses kohas teha,kuuele lasin Laagri Maksimarketis teha.
Ma lasin teha suvalises kohas. Ja see võti ei hakanudki keerama.(Selveris) Siis Lasin (firma nime ei mäleta aga asus tartu maanteel linnapoolt tulles paremat kätt, Politsei maja vastas.) Ja seal tehti mulle võti mis keeras.

Maksis rohkem aga töötas ka.
4-l pole päris sama võti, mis 6-l... see selline sisseuuristatud ja vaja pisut suuremat spetsialisti.
Lasin Tondi Selveris teha-keeras kohe.
Lukku Expertis hinad mersule kui v6ttid on kadunud .... 350-450 eeku 2-3 p''eva ootama...
kutsikale tahtsin vötit teha siis selverites ja prismades saadeti mind pikalt ööldi et nende vötmed alati ei keera ainuke koht lukuexpert
Pets Kirjutas:Lasin Tondi Selveris teha-keeras kohe.


Sama kogemus siin ja kutt veel ütles, et mine ja proovi kohe kas keerab või mitte. Keeras.
Mina olen ka kasutanud Tondi selveri lukumeistrit.
Nii 124 ja kui ka 201 puhul.
Kõik korrad on keeranud.
Henry

saab! ma lasin Tapal teha vist 80.- läks
Ja mustlase "mutt" tegi aega läks umbes 15 min kuna valis algul vale tooriku
võti toimib väga hästi.
Siis tundub see Tondi Selver vast kõige mõistlikum.

Suured tänud!
Laagri Maksi lukusepp tegi meie 124-le täitsa korraliku võtme. Maksis miskise koidula ja keerab küll.
v6sa Kirjutas:Laagri Maksi lukusepp tegi meie 124-le täitsa korraliku võtme. Maksis miskise koidula ja keerab küll.

Näed siis,õppind mehed ja head riistad,asi see siis ära pole.:bigsmile:
Tuli meelde lugu sõbrast,kes ostes Audi A4 lasi kohe teha uue võtme,vana oli praktiliselt pooleks.Võti läks ilusti sisse ja keeras lukku,kuid käima ta autot ei saanud. Vaene võtmemeister ei teadnud,et sellel mudelil immo võtmepea sees.:cool2:
Selle Karli jutu peale tuli mõte/küsimus, et kas 124 E-klass, millel infrapunaga suur võti, nuusutab ka seda võtit veel mingit muud moodi, peale lihtsalt muukide õigsuse järgi???

...oleks ka lisavõtit vaja...
Tallinnas Paldiski mnt. Tevalo vastas üks kingissepp teeb ka võtmeid.