Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Müüa w203 2002a hind 5000.-
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere!
Pakkuda siis selline isend auto aus ja korralik ja mingeid üllatusi peidus pole kõik asja mis vajanud tegemist tehtud, minu poolsed hooldused samuti õigeaegsed, kuna ei soovi kellegile halba mainin ka ära et, Silberi hoolduste järgi on kusagil 50 tuhande kanti keritud ka ja kuna ma ei osta läbisõitu vaid autot siis see mind ei seganud ja pole seda pidanud kahetsema, vahetatud palju varuosi, huvi korral saab saan telefoni või emaili teel sellest pikemalt rääkida
Väike tingimis võimalus ka !

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?...rhash=5812

Ühendust saab
email: desjatskiroland@gmail.com
tel:56978970

A mida see tähendab, et tingimisvõimalus on ainult "tõsisel huvilisel"?
Kui ma näiteks tulen Su autot vaatama ja olen tolakostüümis ning teen sobimatuid nalju, siis nigu ei ole mul tingimisvõimalust?
Aga kui suudan Su autot nähes end vaos hoida ja tõsiseks jääda, siis on tingimine lubatud otsekui boonus?
(25-10-2014, 01:27 PM)Reopard Kirjutas: [ -> ]A mida see tähendab, et tingimisvõimalus on ainult "tõsisel huvilisel"?
Kui ma näiteks tulen Su autot vaatama ja olen tolakostüümis ning teen sobimatuid nalju, siis nigu ei ole mul tingimisvõimalust?
Aga kui suudan Su autot nähes end vaos hoida ja tõsiseks jääda, siis on tingimine lubatud otsekui boonus?

Pigem tähendab see seda, et kui oled kohale tulnud üle vaadanud ja otsustanud osta siis on tingimisvõimalus.
Eusa_angel
Icon_razz
Eusa_angel

Eusa_angel