Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: O: Stabikavarda kinnitused W201
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Äkki kellelgi on sellist juppi üle või oskab öelda kust võiks leida:
[Pilt: %24T2eC16J,!ykE9s7twB-TBSBQp,2LuQ~~60_35.JPG]
Võid esindusest küsida, ei maksa väga palju.
Käisin esindusest küsimas just. Neil on ainult tellimisel need ja tahavad 65 euri saada tükist. See on ulme ju..
Siis on tõesti üsna kirves, kui ma õigesti mäletan siis enda c klassile sain silberist 18.- tk.
Selline hind oleks mullegi vastuvõetav olnud aga kahjuks vanale masinale on ikka keeruline leida igasugu pudinaid..
W201-le ei tohix küll absoluutselt olla probleem stabikavarda kinnitusi leida. Vajadusel võid ka W124-ja omad paigaldada. Need on küll veidi laiemad, aga peaxid ikkagi üx ühele sobima, kuna kinnitused on samad.

Kui vana alles, võid ka lasta selle taas kinni keevitada, kuna see on üsna tavaline asi, et need poolex lähevad. Olen ise proovinud uut b osa, kasutatud originaali ja katkine detail kinni keevitada. Erilist vahet ei ole, varem või hiljem lähevad nad kõik poolex.

Ex see sõltub ka veidi sõidustiilist, kui hästi nad kestavad. Mõnel autojuhil kestavad aastaid, teistel läheb neid nagu leiba.
Pakkuda keevitamata kinnitused.
10€ kokku.
58078906 Raplamaa.
Mul ka tallinnas pakkuda! odavalt! 58953748