Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w211 viratsioon
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
tere

selline mure vaevand mind siis pool aastat. kiirendamisel, eriti kylma mootoriga tekib vibratsioon, tundub nagu tuleks see käigujasti juurest v selle lähedalt. kàigukasti padja vahetasin àra ja vibratsioon làks väiksemaks aga ei kadund samuti olen vahetand yhe mootori padja ja sama lugu. kui olen sôitnud autoga on vibra vàiksem, yhtlasel kiirusel pole mitte midagi tunda aga just siis kui panen gaasi tuleb vibra ja siis liigub auto edasi. kàivitub Mercedes-Benz normaalselt ja mingeid muid symptomeid pole. plaan vahetada kardaanipukk ja see teine mootoripadi mis ei tunud läbi olevat. kas kellegil samalaadset probleemi? v mingit abi.

Martin
(23-09-2014, 08:36 PM)martin320 Kirjutas: [ -> ]tere

selline mure vaevand mind siis pool aastat. kiirendamisel, eriti kylma mootoriga tekib vibratsioon, tundub nagu tuleks see käigujasti juurest v selle lähedalt. kàigukasti padja vahetasin àra ja vibratsioon làks väiksemaks aga ei kadund samuti olen vahetand yhe mootori padja ja sama lugu. kui olen sôitnud autoga on vibra vàiksem, yhtlasel kiirusel pole mitte midagi tunda aga just siis kui panen gaasi tuleb vibra ja siis liigub auto edasi. kàivitub Mercedes-Benz normaalselt ja mingeid muid symptomeid pole. plaan vahetada kardaanipukk ja see teine mootoripadi mis ei tunud läbi olevat. kas kellegil samalaadset probleemi? v mingit abi.

Martin

Ei ole mõtet tõenäoliselt neid mehhaanilisi osi vahetada.
Ilmselt aitaks käigukasti dünaamiline läbipesu, või tuleb hüdromuhv või midagi muud kastis vahetada.
Otsi siin foorumis ringi, sellest teemast on piisavalt kirjutatud.

kast töötab korralikult, kang ei vibreeri ja mingeid muid iseärasusi ei ole kastiga seoses.
Kui külma ja sooja mootoriga (käigukastiga) on vibra erinev võiks siiski käigukasti poole vaadata.
Muidugi tekib küsimus, kas üldse on automaatkast all?
(25-09-2014, 11:13 PM)Heinar Kirjutas: [ -> ]Muidugi tekib küsimus, kas üldse on automaatkast all?

Mersul võiks ikka õige kast olla, pulgaga surkimist tehakse teiste markidega Rolleyes
On kyll erinev vibra kylmalt/soojalt. Kas on mötet proovida dynaamilst läbipesu v peaks asja tösisemalt ette vötma? Vibra väga hull pole aga häirib siiska eriti kylmalt ja varsti läheb ju veel kylmemaksSmile
(30-09-2014, 09:19 PM)martin320 Kirjutas: [ -> ]On kyll erinev vibra kylmalt/soojalt. Kas on mötet proovida dynaamilst läbipesu v peaks asja tösisemalt ette vötma? Vibra väga hull pole aga häirib siiska eriti kylmalt ja varsti läheb ju veel kylmemaksSmile

Läbipesu võib imet teha.
Samas konsulteeri enne ikka Hõbenoolega. Neil kogemusi kuhjaga.