Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w210 tagaluuk
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
tere, mull tagaluugis suur roosteplekk, tahaks uue luugi saada ja paika panna. Aga ei tea kas restailiks sobib enne 2000 aasta autode luugid?
Mida moodne sõna restailiks eesti keeles tähendab?
Kui mõtled, et kas uuendatud ehk FaceLift W210 tagaluuk sobib vanemale W210 siis vastus on jah aga seal peab pisut modima. Ma aastaid tagasi enda W210-l vahetsin tagaluugi välja FL luugi vastu ja minu mäletamist mööda pidin freesima lukuauku suuremaks ja siis luku ning selle vastuse sobitamine, paika reguleerimine võttis pisut aega.
(12-07-2014, 09:30 PM)Taffinaff Kirjutas: [ -> ]Mida moodne sõna restailiks eesti keeles tähendab?
Kui mõtled, et kas uuendatud ehk FaceLift W210 tagaluuk sobib vanemale W210 siis vastus on jah aga seal peab pisut modima. Ma aastaid tagasi enda W210-l vahetsin tagaluugi välja FL luugi vastu ja minu mäletamist mööda pidin freesima lukuauku suuremaks ja siis luku ning selle vastuse sobitamine, paika reguleerimine võttis pisut aega.

ok, aitah vastuse eest Smile
Minu jutt käis siis sedaan kerega auto kohta.
jep, mull sedan ka, 2000a. K6ik pakkuvad enne restaili detaile, seeparast kusin.
Restyle! Sõnade leiutamise konkurss on läbi!
ma m6tlen et arusaadav et eestikeel ei ole mu emakeel.....
Arusaadav, "Restyle" on inglise keelne sõna.