Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W124 orig antenn vs aftermarket
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kas w124 origantennil ja aftermarket 4€ antennil on mingi vahe ka? Ostsin omale viimase ja raadio sahiseb. Nüüd mõtlengi, kas a'la maandus sitt või lihtsalt need ei toimigi normaalselt? Mul on muidugi see aftermarket antenn pikendusega jätkatud. Pikendusel kaks otsa maandusel. Ühele leidsin pagassis kinnituse, aga salongis ei oska seda teist otsa küll kuskile maandada. Originaalil vist vaid üks maandus (see, mis pagassis).

1 küsimus veel: Ma olen näinud poes mingeid laia alusega antenne. Kas need katavad selle originaalaugu ära kui see krdi antenni ja tiiva vaheline kummijunn kadunud? Mulle on jäänud mulje, et neil on all mingi eriti mage mutter ja gay little seib kinnituseks. Kas müüakse ka selliseid, millel on megalai seib, millega see krdi antenn reaalselt tiiva külge ka jääb, nii et kummijunni pole vaja?
originaal kummijunni saad silberautost osta (proovitud aastatega teist variandi pole , kasutatud on kõik kulunud ja mõradega )
(13-06-2014, 12:31 AM)arturmalcik Kirjutas: [ -> ]originaal kummijunni saad silberautost osta (proovitud aastatega teist variandi pole , kasutatud on kõik kulunud ja mõradega )

Kas sellel kummijunnil mingi tootekood ka on? Ma saatsin silberisse e-maili, mida tahan, kuid sealt tuli vastuseks vaid see, et tootekoodi on vaja.
(15-06-2014, 07:40 PM)urraa Kirjutas: [ -> ]
(13-06-2014, 12:31 AM)arturmalcik Kirjutas: [ -> ]originaal kummijunni saad silberautost osta (proovitud aastatega teist variandi pole , kasutatud on kõik kulunud ja mõradega )

Kas sellel kummijunnil mingi tootekood ka on? Ma saatsin silberisse e-maili, mida tahan, kuid sealt tuli vastuseks vaid see, et tootekoodi on vaja.

pean vaatama enda autodest
saan pakkuda originaal Boschi w124 sedaani ja kupee oma tavalise antenni
kummijunni pead aga silberist osta nagunii
54566224
Tere,

Koodid nö kummijunni jaoks võiksid olla järgmised (kuigi Silberi avalik varuosaprogramm taaskord neid ära ei tunne):
A1248270798 - alumine osa (ehk see, mis tiivast läbi tuleb)
A1248270898 - ülemine osa (ehk kate tiivale pealtpoolt)

Kuid ülaltoodud koodide järgi peaks ilmselt olema võimalik neid asju ikkagi esindusest tellida.

Parimate soovidega,

Tauno
Mis kerega 124-jale sul seda kummijunni vaja on? Mul peax maal olema tuttuus originaalosa universaalkerele, kuna see sai ostetud, aga keretööde käigus sai originaalantenn üldse eemaldatud ja ava kinni keevitatud. Kui oled sellest universaalkerele sobivast tükist huvitatud, anna teada, katsun selle üles otsida.
Kere on sedaan, 1992a
(17-06-2014, 02:43 AM)Werewolf Kirjutas: [ -> ]Mis kerega 124-jale sul seda kummijunni vaja on? Mul peax maal olema tuttuus originaalosa universaalkerele, kuna see sai ostetud, aga keretööde käigus sai originaalantenn üldse eemaldatud ja ava kinni keevitatud. Kui oled sellest universaalkerele sobivast tükist huvitatud, anna teada, katsun selle üles otsida.

mul universaalile vaja
(16-06-2014, 07:15 PM)Tauno Mõts Kirjutas: [ -> ]Tere,

Koodid nö kummijunni jaoks võiksid olla järgmised (kuigi Silberi avalik varuosaprogramm taaskord neid ära ei tunne):
A1248270798 - alumine osa (ehk see, mis tiivast läbi tuleb)
A1248270898 - ülemine osa (ehk kate tiivale pealtpoolt)

Kuid ülaltoodud koodide järgi peaks ilmselt olema võimalik neid asju ikkagi esindusest tellida.

Parimate soovidega,

Tauno
koodid on täitsa õiged ja tallinnas uued saadaval