Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w124 Kuidas saaks voolu salongi vedada?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
olen juba korduvalt üritanud leida kohta kust saaks kaabli aku pealt tuppa tuua ja siiani vahin nagu vasikas uut aiaväravat ja ei leia Smile
oleks vaja tuua võimule pagasnikusse kaabel ja kuna sai elektriga seguleeritav iste siis sinna ka vaja vool vedada.Oleks väga tore kui keegi asjaliku nõu annaks väljas päikse käes saab ennem kuumarabanduse kui asja lahti jagan.

Terv vana-lõõts
Aku tagant jooksevad ju juhtmed salongi, aja sealt sisse.
(22-05-2014, 07:32 PM)berg Kirjutas: [ -> ]Aku tagant jooksevad ju juhtmed salongi, aja sealt sisse.

Tänx

Oskad äkki öelda kuidas aknavändad ära käivad oleks ka jälle palju abi Smile ?
Libistad akna vända peal oleva plastiku eemale ja tulebki vänt ära.
(23-05-2014, 01:10 AM)Werewolf Kirjutas: [ -> ]Libistad akna vända peal oleva plastiku eemale ja tulebki vänt ära.

Tänan!
Juhi vasaku jala aluse plastkatte taga on viiepesaline voolujagur, millest leiad nii pideva 12V kui süütega lülituva 12 V. Midagi pole kusagilt läbi vedada vaja... skeemidel X30.

Aknavändakatte mahalibistamisel tuleb kasuks, kui keskelt pöidlaga lükata. Aga võib ka jõuga tiridaWink
Võimendile võetakse vool ikka otse akult, mitte 5mm juhtme pealt. Icon_razz
(23-05-2014, 10:47 AM)berg Kirjutas: [ -> ]Võimendile võetakse vool ikka otse akult, mitte 5mm juhtme pealt. Icon_razz

Jämedat kaablit, millest ka tolku on, seest juba ei vii. Aga kõike annab muidugi vägivallaga lahendada.

X30 peale tulev kaabel tundus küll vähe tummisem, kuid äkki on siiski 5 ruutu. Muide, originaalis saavad elektritoolid just sealt oma voolu.
Ma endal ajasin 14mm kaabli ilusti läbi. Tulemüüril on lausa olemas lisa augud, millel lihtsalt kummipunnid ees, lõikad kummipunnile augu ja ajad kaabli läbi. Toolidele võtta vool sealt kus v6sa kirjeldas.
(25-05-2014, 12:52 PM)berg Kirjutas: [ -> ]Ma endal ajasin 14mm kaabli ilusti läbi. Tulemüüril on lausa olemas lisa augud, millel lihtsalt kummipunnid ees, lõikad kummipunnile augu ja ajad kaabli läbi. Toolidele võtta vool sealt kus v6sa kirjeldas.

Ok. Täname Smile