Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w124 kõrgsurvepumpade sobivus
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere, selline küsimus, et kas turbota diisel W124-jade kõrgsurvepumbad on omavahel vahetatavad või ei? Ehk siis kas 200D kõrgsurvepump istub näiteks 300D peale ja vastupidi?
Eusa_angelEusa_angelEusa_angel
(18-05-2014, 04:43 PM)urraa Kirjutas: [ -> ]Tere, selline küsimus, et kas turbota diisel W124-jade kõrgsurvepumbad on omavahel vahetatavad või ei? Ehk siis kas 200D kõrgsurvepump istub näiteks 300D peale ja vastupidi?

Külge istub küll. Kas R6 pump R4 mootori õlifiltri kopsiku ja rinnaplaadi vahele ära mahub, on kahtlane.

Aga miks peaks R4 pumba paigaldama R6 mootorile? Harjutamiseks?
R6 oma võix ju R4-le panna, niiet kax toru jooksevad kohe tagasivooluEusa_angel
(18-05-2014, 10:14 PM)piitre Kirjutas: [ -> ]R6 oma võix ju R4-le panna, niiet kax toru jooksevad kohe tagasivooluEusa_angel

A kas ära mahub?
Ei mahu ja kui mahuks ei saaks ikkagi tööle, R4-ljal on töötakt iga 180 kraadi tagant, R6-el vähe tihedamini.
Point oligi selles, et ma ei tea neist pumpadest sittagi. V.a seda, et iga kord kui mul on diiselauto laguneb see ära: D. Nüüd mõtlengi, et kui ühte 200D-d lammutama hakkan, kas ma saaks seda ka mõnele teisele tulevasele vb suuremale MB diislile peale orgunnida. Aga nagu aru saan siis mitte. AitähSmile