Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Liikmemaks 2007???
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
?
Laur Kirjutas:http://foorum.mbklubi.ee/showthread.php?tid=3538

You do not have permission to access this page. This could be because of one of the following reasons:
Your account has either been suspended or you have been banned from accessing this resource.
You do not have permission to access this page. Are you trying to access administrative pages or a resource that you shouldn't be? Check in the forum rules that you are allowed to perform this action.
Your account may still be awaiting activation or moderation. (Resend Activation Code) :confusedangry:
See asub alajaotuses, mida ainult klubiliikmed näevad.
huvitav mis moodi ja mis tingimustel võiks klubi liikmeks saada ?
mersusid on päris mitu juba siginenud
Raiki Kirjutas:huvitav mis moodi ja mis tingimustel võiks klubi liikmeks saada ?
mersusid on päris mitu juba siginenud



Kodulehel on olemas koht, kust saab registreeruda. uel kuul võtan liitujatega ühendust ja eks siis peaks ka nendega kokku saama.

PS! kuna sa veel hetkel liige pole, siis eemaldasin su avatari, kuna reeglites kirjas, et ainult liikmed saavad seda kasutada
see on küll imelik .... aga no ise teate
Raiki Kirjutas:huvitav mis moodi ja mis tingimustel võiks klubi liikmeks saada ?
mersusid on päris mitu juba siginenud

Hm, soovid astuda klubi liikmeks, aga ei taha/suuda/oska avada klubi kodulehekülge, kus on liikmeksastumise vorm...Confusedilly:

Teeme siis elu lihtsamaks. Klõpsa siia:
http://www.clubmb.ee/clubmb.php?id=liitumine

Kui see täidetud, siis saab Juhatus alles hakata otsustama kandidaadi liikmekssaamist/mittesaamist...
v6sa Kirjutas:
Raiki Kirjutas:huvitav mis moodi ja mis tingimustel võiks klubi liikmeks saada ?
mersusid on päris mitu juba siginenud

Hm, soovid astuda klubi liikmeks, aga ei taha/suuda/oska avada klubi kodulehekülge, kus on liikmeksastumise vorm...Confusedilly:

Teeme siis elu lihtsamaks. Klõpsa siia:
http://www.clubmb.ee/clubmb.php?id=liitumine

Kui see täidetud, siis saab Juhatus alles hakata otsustama kandidaadi liikmekssaamist/mittesaamist...

hiljaks oled jäänud mul avaldus juba ammu saadetud

lihtsalt pole kunagi seda kodulehte viitsinud uurida
olen ainult foorumis käinud

ja ma julgen arvata et ega mina ei kaota kui mind vastu ei võeta vaid hoopis kaotab klubi Wink
Siis on pall Juhatuse käes.UZI

Aga millest on siis tingitud lause:
"huvitav mis moodi ja mis tingimustel võiks klubi liikmeks saada ?"

Mina loen siit välja, et kodanik pole viitsinud kodutööd teha...
Sry, et valesti mõistsin.Confusedilly:

Klubi kaotab siis, kui liikmeksastuja on asine inimene, kellel on tahtmist ja soovi klubi heaks midagi ära teha, mitte ainult saada. Oleks selliseid ainult rohkem, kes tulevad uute ideedega toetama senist kitsast tegijateringi!

Lihtsa tühikargaja liikmeksmitteolemine tuleb klubile pigem kasuks... Vähem ballasti kaasa vedada ja asjatut vingumist kuulata.

Kumba klassi liikmeksastuja kuuluda soovib, on tema vaba valik...

Mina loodan, et ikka tegijate klassi:cool_rsvd:
kui lõpuni aus olla siis olen 100% kindel et see klubi ei suuda mulle midagi rohkemat anda kui ma ise olen võimeline saama ilma et ma oleks selle klubi liige välja arvatud uusi tutvusi ja lahedat seltskonda...

mina ei pürgi küll teie klubisse et saaks midagi Smile
Raiki Kirjutas:kui lõpuni aus olla siis olen 100% kindel et see klubi ei suuda mulle midagi rohkemat anda kui ma ise olen võimeline saama ilma et ma oleks selle klubi liige välja arvatud uusi tutvusi ja lahedat seltskonda...

mina ei pürgi küll teie klubisse et saaks midagi Smile


Ma võiks sama ka Eesti vabariigi kohta öelda, aga siiski olles selle riigi patrioot üritan ka riigi jaoks vajalik olla.

Sama on minu jaoks ka mersuklubi - ma ei ootagi, et se midagi mulle vastu pakuks, lihtsalt tore on suhelda kaaskannatajatega, samuti olen leidnud siit palju uusi sõpru ja tuttavaid ja muid vajalike kontakte.

Klubi põhineb vabatahtlusel ja kes tahab just setõttu klubisse astuda, et kohe mingit julma kasu saada, siis pigem hoidku meist eemale.

Aga seltskond on meil tore juSmile
Just, seltskond on kokkuvõtteks tore.

Tegemist on ikkagi MTÜ-ga. Asi toimib oma vaba aja arvelt. Millist "kasu" keegi siit saab, on igaühel erinev. Enamasti siiski immateriaalne: huvitavad tutvused, meeldivalt veedetud aeg...
maksin täna 250eek liikmemaksu
Mina mõtlesin küll oma investeeritud raha pealt intressi hakata teenima siin...
saatsin täna siis soovi liituda uuesti ... vaatame mis saab
kogemusi on mul nii toyota kui ka bmw klubiga. lisaks palju palju kogemusi shadowzi klubiga.
kui palju kasulik saan olla seda ei saa mina otsustada ...
oleme siis 2008 aasta klubis ära ja vaatame mis saab.
Raiki Kirjutas:saatsin täna siis soovi liituda uuesti ... vaatame mis saab
kogemusi on mul nii toyota kui ka bmw klubiga. lisaks palju palju kogemusi shadowzi klubiga.
kui palju kasulik saan olla seda ei saa mina otsustada ...
oleme siis 2008 aasta klubis ära ja vaatame mis saab.


Eks millaski võtame ühendust - see, kuidas sulle klubis meeldib, sõltub sinust endast ja sellest, kui aktiivne sa oled