Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: S 124 3.0 132kW automaat,88a.salongiventika lüliti susiseb automootori töötades
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tekkis siis selline nähtus nagu susin lülitis.Võtsin lüliti laiali ning tekkis küsimus lüliti sees oleva kummitud ketta suhtes,mis on reljeefse pinnaga ja labürintidega.Välimine ring on kinnine aga sisemisel on avaus sees. Näib,et nii vist peabki olema aga see susin krt häirib ja minu mäletamist mööda varemalt seda ei esinenud...vooliku lahtitulek ei lähe arvesse Smile
[attachment=5846]
Teema jätkuks siis,et kas pliidinuppe+konditsioneeri omava W või S 124 omanikel ka masinal ventikalüliti susiseb või on minu autol lülitivahetus ees ootamas?
(07-05-2014, 04:18 PM)Muhulane Kirjutas: [ -> ]Teema jätkuks siis,et kas pliidinuppe+konditsioneeri omava W või S 124 omanikel ka masinal ventikalüliti susiseb või on minu autol lülitivahetus ees ootamas?

Mul 2 sihukest ja ei susise küll kumbki mu peale...
(07-05-2014, 04:41 PM)v6sa Kirjutas: [ -> ]
(07-05-2014, 04:18 PM)Muhulane Kirjutas: [ -> ]Teema jätkuks siis,et kas pliidinuppe+konditsioneeri omava W või S 124 omanikel ka masinal ventikalüliti susiseb või on minu autol lülitivahetus ees ootamas?

Mul 2 sihukest ja ei susise küll kumbki mu peale...

Selge,siis tuleb uut lülitit otsima hakata.
Uus lüliti vahel ja susin kadunud.