Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: D2B/optiline mp3 mängima
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Jäin otsima lahendust sellele soovile.
AUX on autos ka olemas, kuid ma tõesti ei salli after-market asju jalus ja silme ees ja auto on 100% originaalkonditsioonis ja ilma katuseta.
Ehk igasugune väline mängija vajab voolu ja mul on komme lugusid meeletult klõpsida edasi-tagasi Smile

Leidsin ühe lahenduse, eraldiseisev "unit" D2B ahelas, kuid äkki on keegi miskit veel leidnud või oskab hüva nõu anda?

Mul Command 2,5/Bose heliga ja neisse Hiina aftekatesse usku ei ole, kardan just kvaliteeti, kuigi sellega saaks ka 16:9 ja NAVI jne.

Nostromo, Sa vist olid G-sse seda paigaldamas, seal sama case ehk heli tegelt käib ju läbi eraldiseisva H/K võimendi G's.
Arutelud on teretulnud.

Toode, mida seedin, on see : http://www.mercedes-player.com/epages/61...0COMAND%22
Üldiselt see mälukaardiga jändamine tüütab ka varsti ära. Ma kasutan hetkel BT vastuvõtjat (aux) ja netiraadio telefonist mängima. (Jah ei saa lugusid edasi-tagasi klõpsida aga kui on piisavalt hea playlist siis seda väga teha ei tahagi!) Peaks veel NFC tag-i ka autosse panema mis paneks vastavad app-id ise käima või siis kasutama taskerit mis auto BT tuvastamisel teeks vajalikud toimingud. Aga no ajutine on igavane Big Grin.