Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Kiirvaha
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Mõtlesin auto esimest korda ise üle vahatada. Leidsin poest sellise pihustiga vahendi nagu turtle extreme nano-tech speed wax. Mingit tulemust sellega kahjuks ei saanud. Ära kasutas sellest pool, ehk 0,25l. Tegin nagu juhendis: pesin auto puhtaks, ootasin kuni kuivab, pihustasin vaha peale ja hakkasin mikrofiiber riidega nühkima, kuni pidi särama hakkama. Särama küll ei saanud, nühkisin hulka aega aga ikkagi jäid pisikesed vahatäpid. Lõpuks lasin terve auto veega üle. Uuesti kuivades jäid mõned väikesed valged täpid peale ja mingit erilist sära effekti ei jäänud. Isegi autošampoon kus oli vaha sees jättis parema tulemuse. Kas tegin midagi valesti või ongi see toode bs ja peaks hoopis kõva vaha ostma?
ma pakun,et see toode on BS,mina seevastu käisin ostsin audi keskuse tagant pesulast erinevaid pesu ja hooldus vahendeid,eile samuti sai autot pestud ja hiljem lasin kettaga üle koos sealse müügimehe pakutud 4-1 vahendiga ja tulemus jäi ikka üli super,täiesti uskumatu kuidas on vahed sees toodetel.olen ennem proovinud ka erinevaid leotus ja pesu ja poleerimis vahendeid aga sealsed tooted on tõesti super head ! mitte ,et ma reklaamiks seda kohta aga raha pole mõtet igasuguse sita peale kulutada mis riiulil läigib,
kannatab natuke kallimalt osta profi tooteid,seega julgen soovitada seda kohta kohe kindlasti !
sõnad turtle ja nano iseenesest juba kokku ei sobi Unibrow
Mis koht see "Audi keskuse taga on"-järsku saaks firma nime vms?
Mina sealt ostsin ülihea meevaha, siuke paks, mugavam peale kanda ja tulemus ikka super, muidugi maksab ka oma 40 EUR siuke poole liitrine konserv.
(30-03-2014, 09:50 AM)nostromo Kirjutas: [ -> ]Mis koht see "Audi keskuse taga on"-järsku saaks firma nime vms?
pole nime ,sõidad audi keskuse ukse eest läbi ja vasakule,seal on pesula silt !
mina ostsin sealt mustikavaha Icon_razz
(30-03-2014, 11:16 AM)indrek Kirjutas: [ -> ]Mina sealt ostsin ülihea meevaha, siuke paks, mugavam peale kanda ja tulemus ikka super, muidugi maksab ka oma 40 EUR siuke poole liitrine konserv.

Mitmeks korraks seda jagub?
(30-03-2014, 01:37 PM)in4r3k Kirjutas: [ -> ]
(30-03-2014, 11:16 AM)indrek Kirjutas: [ -> ]Mina sealt ostsin ülihea meevaha, siuke paks, mugavam peale kanda ja tulemus ikka super, muidugi maksab ka oma 40 EUR siuke poole liitrine konserv.

Mitmeks korraks seda jagub?

Arvan et umbes 10 autot
No mina soovitan isiklikult sellist vaha, kasutan ka enda autodel seda ja ka pesulas korralikemate ja põhjalikemate tööde juures.

http://www.autokeemia.ee/autokosmeetika/...ivaha.html
Peale kandes on nagu tavaline vaha, lihtsalt natuke kreemiam ja nakkuvam.
Paar nädalat tagasi vahatasin kuudi ära, ja siiamaani piisab veega üle lödistamisest, et auto puhtaks saada.
http://www.upload.ee/image/3954014/20140319_122724.jpg

Eriti hea oleks ennem seda veel auto sellega üle vahatada!
http://www.autokeemia.ee/autokosmeetika/...gvaha.html

(30-03-2014, 09:50 AM)nostromo Kirjutas: [ -> ]Mis koht see "Audi keskuse taga on"-järsku saaks firma nime vms?

Autokosmeetika.ee
Peaks selle koha koduleht olema.