Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w124 amodri vahetus
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
selline küsimus siis. kui tagumisi amorde vahetada kas sild läheb paigast ära? autoks 230ce 91a
Olen kuskilt kuulnud et amordil on vähe teistsugune ülesanne kui et silda paigas hoida.
124 tagumisi amotre vahetades ei juhtu jooksuga midagi.
Kuigi mõnda tüüpi vedrustuses tuleb peale amordi vahetust ka sillapinki külastada.
Laur Kirjutas:......Kuigi mõnda tüüpi vedrustuses tuleb peale amordi vahetust ka sillapinki külastada.

Ehk täpsustad. Päris huvitav on teada.
Ei pidanud silmas Mercedes-Benz vedrustust, aga paigast läheb kaldenurk Scorpiol, Golfi ja ilmselt mõnel veel, nendel olen ise vahetanud ja tean.
Ei pea silla jooksu üle regullima ... kui vahetusse lähevad tagumised amordid ja ei ole vaja isegi esimestega silda regullida. Aga kui oled eriline autofriik siis võid regullida kuna uus gaas amort tõstab autot u. 2 - 7 mm. Ja kui muutub kaldenurk siis muutub ka kokkujooks.
Aint sõida ennem 10 km uute mütadega siis on nad juba piisavalt paika loksunud ( gaas ja õli) .

..
PS: alumine amordi kinnitus polt keera kinni tööasendis,
parndab oluliselt uue amordi eluiga...
Laur Kirjutas:Ei pidanud silmas Mercedes-Benz vedrustust, aga paigast läheb kaldenurk Scorpiol, Golfi ja ilmselt mõnel veel, nendel olen ise vahetanud ja tean.

siis golf 2 ka niimoodi??