Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: tagadiffer
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere mure järgmine differ undab nagu ikarus bussil olen vahetanud õlid kuid ei midagi jutt käib mb w124 aasta 1991 300td 108 kw automaat kas keegi teab milles probleem ja kuidas see lahendada . Äkki keegi remondib või on kellelgi pakkuda sellele mudelile vastavat difrit.
Võid ju proovida teo mutrit peale keerata. Mõnikord saab seda teha ja aitab ka.
(26-03-2014, 07:53 AM)Valgepeaain Kirjutas: [ -> ]Tere mure järgmine differ undab nagu ikarus bussil olen vahetanud õlid kuid ei midagi jutt käib mb w124 aasta 1991 300td 108 kw automaat kas keegi teab milles probleem ja kuidas see lahendada . Äkki keegi remondib või on kellelgi pakkuda sellele mudelile vastavat difrit.

Kui undab ülekanne, siis teoorias saab reguleerida. Praktikas keegi seda raha eest ei tee, kuna ebaõnnestumise tõenäosus on suur.

Sobiva vahetusdifri leidmine saab peavalu olema...

tean see on tõesti peavalu silberautost sain teada et ülekanne on 2,65 kas see paika peab ei tea
(26-03-2014, 11:02 AM)V@hh Kirjutas: [ -> ]Oled kindel et differ?
Rattalaager teeb täpselt sama häält.

Ei tee sama häält, peaülekande hammaspaari ulgumine on ikka midagi muud. Iseasi, kas kogenemata kõrv vahet teebIcon_rolleyes

Lärmata võivad ka difri laagrid.

Rattalaagri hääl on pigem urisev, peaülekande hammaspaaril ulguv.
Mul olemas sama ülekandega differ.
Kui differ undab, siis gaasi maha lastes hääl muutub, rattalaagriga pole vahet.
(26-03-2014, 11:24 PM)berg Kirjutas: [ -> ]Mul olemas sama ülekandega differ.

olen väga huvitatud kas müüksid maha
(26-03-2014, 11:47 AM)v6sa Kirjutas: [ -> ]
(26-03-2014, 11:02 AM)V@hh Kirjutas: [ -> ]Oled kindel et differ?
Rattalaager teeb täpselt sama häält.

Ei tee sama häält, peaülekande hammaspaari ulgumine on ikka midagi muud. Iseasi, kas kogenemata kõrv vahet teebIcon_rolleyes

Lärmata võivad ka difri laagrid.

Rattalaagri hääl on pigem urisev, peaülekande hammaspaaril ulguv.
kindlasti on see differ kuna gaasi maha võttes siis hääl muutub ja undab nagu vana ikaruse buss
Kui berg pakub e420 difrit, siis see suurema korpusega ja kui on ASR-iga autolt siis sellele lisaks puudub ka ABS-i anduri koht.
Ei paku e420 diffrit, seda mul omal vaja Big Grin