Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: ortopeedilised istmed
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
ega kellegil ei juhtu olema ortopeediliste istmete sees olevaid õhuga täidetavaid kummipatju...auto on 124 kupee....seda pole võimalik uuena enam osta ja see mis vahetamist vajab on liite kohast katki, st. et liimides ei ole asi piisavalt kestev, sest sellest kohast ei saa paigata hästi?
Würth-il on olemas selline asi nagu liim-tihendmass , saab valida musta ja halli värvi vahel ning peaks maksma kusagil 120.- kanti(nagu silikoonituub).Sellega katad pinna suuremalt paksu kihiga.
Aga seal firmas sularahaga maksta ei saa, peab klient olema.Aga on ka muudes kauplustes würthi kraami nähtud.
Heinar Kirjutas:Würth-il on olemas selline asi nagu liim-tihendmass , saab valida musta ja halli värvi vahel ning peaks maksma kusagil 120.- kanti(nagu silikoonituub).Sellega katad pinna suuremalt paksu kihiga.
Aga seal firmas sularahaga maksta ei saa, peab klient olema.Aga on ka muudes kauplustes würthi kraami nähtud.
tänud, uurin ka seda võimalust
Ja mis jutt see on, et uuena osta ei saa??? MB-le saab kõike uuena osta, olgu või 50 .a. vana!!!
kalev Kirjutas:Ja mis jutt see on, et uuena osta ei saa??? MB-le saab kõike uuena osta, olgu või 50 .a. vana!!!

No mina küll jõudsin lõpuks selleni,et w116 tükki ei saanudki ... pärast mitu kuud ootamist :pissed2:
kalev Kirjutas:Ja mis jutt see on, et uuena osta ei saa??? MB-le saab kõike uuena osta, olgu või 50 .a. vana!!!
no...mulle esindusest öeldi nii...selline seljatugi oli seal tootmisest maas ja selle kummipadja kohta eraldi seal midagi ei olnudki...ma kahtlen, et kõike saab, mis 50 aastat vana
Sellist massi ei ole mitte ainult würthil..
näiteks Casco toodab sellist asja nagu "Marin & Teknik", mis on samalaadne asi, samuti silikooni_tuubis. Sellega kannatab teha isegi ca pooleteise sendi laiuseid vuuke ja asi jääb täpselt nagu oleks tegu mingi kummitihendi v asjaga.
Valikus on must ja hall kindlasti kuid vist oli isegi mõni toon veel lisaks.
Meil endil on hetkel valikus ainult hall (Laki 16 asuv Angroo ehituskauplus), aga näiteks Värvikeskuses on kindlasti ka teisi toone!