Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Ei käivitu alati
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere!
Ma ei ole veel kellegi spetsialisti juurde jõudnud oma auto (MB E 320 CDI, tüüp 211, 2003 a) probleemiga. Nimelt ei käivitu alati esimesel korral (vahel 5. korral, vahel 15. katsetusel). Eile, kui auto oli ca 15 min kohapeal töötanud ja siis seejärel peale 5 min sõitu ja korraks peale seisma jätmist arvasin, et ei saagi tanklast enam minema. Arvan, et ca 40-50 korda proovisin, lõpuks ikka sain.

hommikul kodust startides alati käivitub. Kui ei käivitu, siis ei tee mingit häält, teised tuled armatuuris lähevad põlema kui süüte sisse panen, ei lähe ainult eelsüüteküünalde spiraal. Kui lõpuks läheb see spiraal põlema, siis käivitub ka auto.

Kellelgi sama mure olnud, kogemust? Soovitusi hea spetsialisti suhtes?

Tänud ette
(04-03-2014, 01:16 PM)MB omanik Kirjutas: [ -> ]...
Soovitusi hea spetsialisti suhtes?

Pärnus ei tea, Tallinnas on Lesven.

Autot on vaja üle kuulata arvutiga. Silberauto poel vist koht, kuhu säärase veakirjeldusega auto viia.

Smartkey? Teeb sama nalja kõigi võtmetega?
Vastupidiselt Võsale ma just soovitan sul pärnus pöörduda Silberautosse, usun et saad oma probleemist jagu. Mina olen nede juures siiani ilusti oma probleemidele lahendused leidnud. Minu teada Pärnus Mersut keegi peale Silberi väga ei diagnoosi.

Siim
(04-03-2014, 01:46 PM)siimruz Kirjutas: [ -> ]Vastupidiselt Võsale ma just soovitan sul pärnus pöörduda Silberautosse, usun et saad oma probleemist jagu. Mina olen nede juures siiani ilusti oma probleemidele lahendused leidnud. Minu teada Pärnus Mersut keegi peale Silberi väga ei diagnoosi.

Siim

Mnjah, Pärnus on STAR tõesti teadaolevalt vaid neil...Eusa_think Loodame siis, et on ka inimene, kes seda lugeda mõistab.Eusa_pray
(04-03-2014, 01:38 PM)v6sa Kirjutas: [ -> ]
(04-03-2014, 01:16 PM)MB omanik Kirjutas: [ -> ]...
Soovitusi hea spetsialisti suhtes?

Pärnus ei tea, Tallinnas on Lesven.

Autot on vaja üle kuulata arvutiga. Silberauto poel vist koht, kuhu säärase veakirjeldusega auto viia.

Smartkey? Teeb sama nalja kõigi võtmetega?


Jah, mõlema võtmega. Vist on smartkey... selline ilma metallist osata
Sõber sai ka Pärnu silberis sama probleemi korda, tal oli mingi mooduli viga ~200 eurut läks.
Aga viga võib olla ka võtmes, lukus jms.