Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w124 plunsrist kütte peale keeramine
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
tahaks siisoma w124 200D kütet peale keerata 87 aasta 2.0 vabalt hingav. mismoodi see käib kellegil pilte või videosid on või õpetussõnu ja kui palju peale keerata?
Miks sa seda kütet peale keerata tahad? Ma arvan, et plunsrist seda peale keerata ei saa.
(26-01-2014, 12:24 AM)kaupo51 Kirjutas: [ -> ]Miks sa seda kütet peale keerata tahad? Ma arvan, et plunsrist seda peale keerata ei saa.

Saab, aga selle tegemiseks on pinki vaja...

Reeglina keeratakse peale regulaatorist kõiki täppispaare korraga. Loe Hannese postitusi, ta kusagil kirjeldas seda protseduuri. Arvesta, et hooldamatusest peediks sõidetud mootor annab siis varem otsad.
Lihtsam on tagumise kaane kaudu kruvikeeraja ja 10 võtmega asi ära ajada kui plunsereid tuunima hakata. Oletan et super TD sa ehitama ei hakka.
(26-01-2014, 09:38 AM)v6sa Kirjutas: [ -> ]
(26-01-2014, 12:24 AM)kaupo51 Kirjutas: [ -> ]Miks sa seda kütet peale keerata tahad? Ma arvan, et plunsrist seda peale keerata ei saa.

Saab, aga selle tegemiseks on pinki vaja...

Reeglina keeratakse peale regulaatorist kõiki täppispaare korraga. Loe Hannese postitusi, ta kusagil kirjeldas seda protseduuri. Arvesta, et hooldamatusest peediks sõidetud mootor annab siis varem otsad.

hannese postitustest linki saad saata?