Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W116 kk. -> w126
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere,
Kuna w126 on 3 käiku automaat ja w116 on 4 käiku automaat, siis kas saab kaste vahetada ilma suurema ümber korralduseta?
Kas kõik istub 1:1?
w116 siis 79' ja w126 80'
Aitäh Smile
MIne otsi oma 4. käik ennem ülesse oma w126-l kui teist kasti panema hakkad.... Ja kui ei leia, ei ole vaja panna w116 kasti, vaid võid vabalt panna ka w126 kasti, millel kõik 4 käiku alles on....
Hetkel on w116 oma olemas, aga w126 pean ostma hakkama, niigi on palju välja minekuid see kuu, palju uusi piduri jubinaid jne..mõtlesin et kui 1:1 läheks vahetaks ära. Aga kui nii siis peab järgmine kuu osta w126 oma (mul pole aimugi palju selle eest küsitakse)
Kuidas sa seda 4. käiku otsid?
irww....ma ei tea, mine slegeltnägija juurde, äkki aitab ülesse leida sul selle....
Miks sa arvad, et sul 3 käiku ainult on?Et 100 km/h on pöörded 3000rpm?
Kustav Kirjutas:Hetkel on w116 oma olemas, aga w126 pean ostma hakkama, niigi on palju välja minekuid see kuu, palju uusi piduri jubinaid jne..mõtlesin et kui 1:1 läheks vahetaks ära. Aga kui nii siis peab järgmine kuu osta w126 oma (mul pole aimugi palju selle eest küsitakse)
Kuidas sa seda 4. käiku otsid?

Ma annan sulle parem mõne õlle eest uue kasti.
MAV, see oleks tore Smile saada PS, kus kohas kast asub ja mis õlle sobib Smile
Rolz, mul tahhokas ei toimi, aga jah, loen käigud üle 3, maanteel juba 100ga mootor undab, üks käik puudu, ja kõik kes sellega sõitnud ütlevad et 3 käiku.
Näed siis! Smile viga on hoopis tahhokas! Wink
Üldiselt see probleem, et ei saada aru, et läheb II koha pealt minema, mitte I-sega, ja siis loetakse kaks käiguvahetust, ehk tegelt on juba IV sees, aga vahetuste lugemise järgi arvatakse, et on ikkagi III. 2,8 motol ongi 3000@100km/h ja see on juba salongi kuulda...eriti kui olla harjunud ntx V-mootoriga w126-ga...
Aga mõne õlle eest saadud kasti järel oleks ma juba ammu MAVi juures...
Rolz, tahangi seda, aga ei tea kuidas ühendust võtta, saatsin ka PSi küsisin mis kes kus jne.. pole veel vastust saanud.