Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: M/V : Mercedes-benz E300 3,0 1993 2800 E
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Panin siis oma nunnu müüki Smile . Hind on krõbe just sellepärast , et auto on ideaalses korras ja liiga hea , et odavalt ära anda . Kuna olen alles algaja juht siis talveks on isegi see auto ideaalne . Auto on värseklt üle värvitud ja tehtud natuke muudatusi . Täpsemalt auto nina ei ole enam originaal . Sisse sai ostetud nahk sisu mis sai ka omakorda üle värvitud. Auto on manuaal ja 3,0 diisel ilma turbota .
Salongi varustus
•Roolivõimendi
•Katuseluuk
•Kesklukkustus (Puldiga)
•Matid
•Kummimatid
•Istmesoojendus
Multimeedia süsteem
•CD mängija
Välisseade
•Konks
Rehvid ja veljed
•Suverehvid (205/55 16)
•Talverehvid (195/65 R15 )
•Valuveljed
Ohutus
•ABS blokeerumisvastane süsteem
•Turvapadjad
•Juhi jaoks
•Lisapidurituli

Küsimusi tekib või rohkem pildi soovi siis võite julgelt aga küsida kas siia kirjutades või meilile . : Annike1994@hot.ee
Võib ka pakkuda vahetust uuema auto vastu . ( Võite teha ka hinnapakkumisi )

Suve velgedega
[Pilt: 2ivh98z.jpg]

Talve velgedega
[Pilt: efnw4x.jpg]

Tagant
[Pilt: r85w6v.jpg]

Eest
[Pilt: zimz2w.jpg]

Palun ka salongi pilte Smile
Lisan ka pildid seest siis Smile

[Pilt: 30bzmdj.jpg]

[Pilt: 28v3k7s.jpg]

[Pilt: s2fvwl.jpg]
Mina omakorda soovitan kuulutuses ära märkida täpsemalt selle, kas auto on bensiini või diiselmootoriga ja võimsuse kilovattides. Ilmselt on tegu diisliga, aga neid tehti nii 100 kw kui ka 108 kw. Siis on ostjal lihtsam. Paha ei teeks ära märkida ka kas käigukast on manuaal või automaat. Hiljem lisatud sisu piltidelt paistab, et vist manuaal, aga miks peab ostja seda mõistatama. Lihtsalt targutan siin ja õpetan, kuidas peaks välja nägema korrektne müügikuulutus.Eusa_angel
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1649775

Pakkuda selline siis, kõik töötab ning ideaalses konditsioonis auto, millega saab veel aastaid sõita probleemideta Wink
Ei taha müüjat solvada, aga minu silmis on mingi Lego piltidel.. vasak tagatiib teist tooni, salong ja tagatuled koledad, rool kulunud, varustust pole..
Igal inimesel on muidugi oma maitse, aga minu jaoks on hind vähemalt kaks-kolm korda kallim, mis võiks sellel isendil reaalselt olema.
Esiots on muidu ilus Smile
Vähemalt neli- viis korda, ytleks mina
Kas 3 liitrine ilma turbota W124 ei olnud mitte 80-83 kw (OM603.912)?
Aastatepikkust edu siis sulle selle hinnaga müügitehingu teostamisel.Selleks,et midagi müüa peab turu nõudmiste ja pakkumistega kursis olema.Ja siin foorumis ollakse...Eusa_naughty
Samuti on keskkonsooli puitliistud erinevad nendest, mis on ustel. Selle hind on ja pigem sinna 1500€ - 2000€, äärmisel juhul venitab 2500€ ka välja.