Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w124 kast
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Mis on w124 td automaatkasti vaakumi ülesanne?
Käikude sujuvaks lülitamiseks vajalik.
(09-01-2014, 11:22 AM)pikk333 Kirjutas: [ -> ]Mis on w124 td automaatkasti vaakumi ülesanne?

Annab käigukastile teada mootori koormuse. Mida suurem koormus, seda järsemalt (kiiremini) käigult teisele vahetatakse. Ning seda omakorda on tõepoolest vajalik käiguvahetuse sujuvuseks.
Ok! Mul on selline jama et esimesega läheb minema 20 km/ h paneb teise
40 km/h paneb kolmanda
50 km/h paneb neljanda ja kulgeb edasi
Kaasi põhja vajutades ei vaheta käiku alla
Trossi peale keerates tundub nagu libiseks
Autoks on w124 300td
Tross annab vahetushetke. See võiks olla lõdva kuni napilt pinges hoovastiku tühikäiguasendis.

Praegu kõlab kõik OK olevat.

Pigem uuri, kas KD lüliti ikka toimib...
Ok! Mul on selline jama et esimesega läheb minema 20 km/ h paneb teise
40 km/h paneb kolmanda
50 km/h paneb neljanda ja kulgeb edasi
Kaasi põhja vajutades ei vaheta käiku alla
Trossi peale keerates tundub nagu libiseks
Autoks on w124 300td
Proovisin igast asendist trossi,pingul kui lõdvalt ja vahepealt.ei toimu midagi.vahetab ikka kõik käigud natuke üle 2000 pöõrde.mõistus otsas
Aasta aega juba nii moodi töristand,eelmine kevad lasin kasti vahetada ja peale seda selline jama.vanal kastil kadus tagurpidi käik.
Minu auto tegi sarnast asja. See tross mis jookseb käigukasti on arvatavasti katki.
Foorumis on automaatkasti teemaised üksjagu - loe ja lähene oma probleemile loovalt. keegi ei hakka taas kord üldist juttu kirjutama.

Kui ise ei viitsi endale asja selgeks teha, osta teenus töökojast sisse.
Vaatasin trossi see terve,kapoti alt võtsin lahti ja proovisin tõmmata nagu vedru tõmbaks trossi tagasi