Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Mercedes-Benz 450SEL 6.9 ja S65 AMG
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Mnjah, ajad on edasi läinud. Sellest hoolimata avaldab 6.9 rohkem muljet kui enamik tänapäeva autosi. Maitse asi.
veidi narr vaadata kuidas 6,9 külg ees läheb. pole selleks tehtud auto. üldse kohe mitte Smile see on šeigirakett. mõnevõrra nagu ameeriklane - rohkem sirgjoones sõitmiseks. aga nagu ma lugenud olen on tal reguleeritava jäikuse ja kõrgusega pneumaatiline vedrustus, mis saab ka rajal normaalselt hakkama. eks peamine piirang oli vist ajastule vastav rehv.

aga tol ajal sedaankerest selline minek... talutav Tongue
Olen kuulnud, et w116 peetakse üheks õnnestuma vedrustuse ja juhitavusega autoks. Võib-olla on see ainult jutt aga ise ka omanud kunagi ühte ja ei saand ühtegi paha sõna öelda, kui sai kurve natuke kiiremini võtudShy
Andres Kirjutas:. aga nagu ma lugenud olen on tal reguleeritava jäikuse ja kõrgusega pneumaatiline vedrustus, mis saab ka rajal normaalselt hakkama.
Tegelikult siis hüdropneumaatiline vedrustus ja reguleerida saab kõrgust salongist
inc13 Kirjutas:
Andres Kirjutas:. aga nagu ma lugenud olen on tal reguleeritava jäikuse ja kõrgusega pneumaatiline vedrustus, mis saab ka rajal normaalselt hakkama.
Tegelikult siis hüdropneumaatiline vedrustus ja reguleerida saab kõrgust salongist

Mis oli ka mu ühel 126-el ja millega ma sain ikka mõnuga :hump::hump:
Minu lemmik on sinna sattunud:tongue:
Kusjuures,6.9-t on ringrajal järele proovitud.
Lehel http://www.m-100.cc/6point9/brochure/bro...index.html
on seal terve artikkel,kuidas Road Atlanta ringrajal,mis muide on/oli Ameerika üks raskemaid radu,testiti selle auto vastupidavust pidevalt suurel kiirusel sõites...100 miili oli sõidu pikkus täpsemalt,keskmiseks kiiruseks kujunes 100,8 km/h :evil:
Tulemus oli see,et auto ei kuumenenud üle ning nagu artikli autor kirjutas,ootas see auto lihtsalt uut väljakutset:bigsmile:
Paras auto millega 200 km/h kulgeda:bigsmile:
Niiet esitaksin siin ettepaneku...
Eestisse autobahnid !!! :bigsmile: