Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Kelle oma ?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Juba mitmendat kuud seisab kadriorus üks must ja väliselvaatlusel väga korralik W123 Coupe. Kahju on vaadata kuidas auto lihtsalt kattub samblaga.
Kas on kellegi oma siit foorumist :confusedangry:
Oleksin huvitatud ostmisest.
Üsna suure tõenäosusega on SEE. Ise mõtlesin, et see sai müüdud aga võta näpust...
sie on jah mul ülejärgmise maja hoovis. Olen seda paar korda nillimas ka käinud. No et soetaks või midagi... just just eksole. alumine ots on ikka pääääris roostes. Kuigi poolnah sisu on kena sisse pandud.
kolmedel iga juba selline neh, et põhi pidavat järgi andma roostele... samas kui keevitusaparaat pole võõras ning tahtmist on oleks sellise auto taastamine väga TÄNUVÄÄRT tegevus (ehki rahalises mõttes ei tasu elusees ära)...

Mis auto ehitamne TASUB rahalises mõttes ära?icccc...
pigem ikka hobi ja muu väärtus sellel kui rahaline....
No nii mökutasin mis ma mökutasin ja nüüd see asi siis kadrioru hoovist kadunud:pissed2:
Krt,....
kalacompany Kirjutas:No nii mökutasin mis ma mökutasin ja nüüd see asi siis kadrioru hoovist kadunud:pissed2:
Krt,....

Hoovis tagasi ja liigub ... puhuti vist elu jälle sisse Smile
Hoovis tagasi ja liigub jah,... ja kui sa tähelepanelikumalt foorumi müügiosakonda sirvid siis sa leiad ka selle masina uue müügikuulutuse üles... hind on kah kerkinud muidugist.. Confusedmile: