Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: E klassi, 100kw mootor.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto_pild...4&view=104

Kas antud mootor on kestev ja ilma turbota.
Tundub asjalik kere poolest.
4klapiline pikk kaas kardab kuuma. Aga hoolikat kasutajat premeerib hea kestvusega. Minekuga on nii ja naa - nüüdisaegne kaskaadturbomootor on igast asendist üle, kuid omas ajas oli tõsine vastane föönimootorile.
(01-12-2013, 10:08 AM)v6sa Kirjutas: [ -> ]4klapiline pikk kaas kardab kuuma. Aga hoolikat kasutajat premeerib hea kestvusega. Minekuga on nii ja naa - nüüdisaegne kaskaadturbomootor on igast asendist üle, kuid omas ajas oli tõsine vastane föönimootorile.

Kudas mudu auto mulje jääb, või on keegi lausa vaatamas käind?

Diisel rida 6 peaks olema üks pommikindlamaid üldse. Ilma turbota jah. Turboga oleks 108kW.

Mitte ainult kere vaid ka lisade poolest. Puudu vist ainult pähklipuit tavalise vineeri asemel kuid see pigem maitseasi.

Kui endal juba poleks 4MATIC-ut läheks vist kohe loosi ja pakun et kaua selline pill sellise summa eest ei seisa (tublimad lööksid ca 50eur eest auto läikima ja küsiksid rahus 5kSmile.
(01-12-2013, 10:54 AM)nostromo Kirjutas: [ -> ]Diisel rida 6 peaks olema üks pommikindlamaid üldse. Ilma turbota jah. Turboga oleks 108kW.

Mitte ainult kere vaid ka lisade poolest. Puudu vist ainult pähklipuit tavalise vineeri asemel kuid see pigem maitseasi.

Kui endal juba poleks 4MATIC-ut läheks vist kohe loosi ja pakun et kaua selline pill sellise summa eest ei seisa (tublimad lööksid ca 50eur eest auto läikima ja küsiksid rahus 5kSmile.

Kui nüüd ise ka kõik läbi lugesin siis jah, pea kõik lisad ja + on 7 kohta.

See 7 kohta ehk 2 lisakohta maitseasi-mina neid ei kasutaks niikuinii ja eelistaks pigem tagumise 2 lisaistme asemele lisa kaubaruumi kuid ega seda autot enam poest osta.
(01-12-2013, 10:03 AM)300d Kirjutas: [ -> ]http://www.auto24.ee/kasutatud/auto_pild...4&view=104

Kas antud mootor on kestev ja ilma turbota.
Tundub asjalik kere poolest.

Noh kui mõni kuu tagasi oli roostesena, tuksis nivoosüsteemiga jne riketega müügis 1600 EUR siis nüüd 2k hinnalisa eest peaks ikka kõik väga korda tehtud olema.

Pealegi 124 kere kuulutuse piltide järgi ära hinnata on küll väga hea oskus...
Mul praktiliselt sama auto. Värvgi vist sama. Vahe on ainult pisiasjades (puuduvad - katuseluuk, nahksisu, jms). Läbisõit 515 tuh, nendest minu käes 200 tuh (7 aastat). Mootori küljes tehtud ainult küünalde vahetus ja pumba keeramine. Õli ei võta, ei tossa. Ülevaatusel tahm 0,8. Mina olen seni rahul (kuigi ausalt öelda on sinna raha ka ikka läinud).