Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: 1994 S124 originaal konditsioneeriavadega facelift esistange hind?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Palju 1994 S124 originaal konditsioneeriavadega facelift esistange võiks maksta?

Kas tõesti 524 EUR nagu Silberis öeldi?

VIN-kood: WDB1243931F295829

Hetkel pakutakse kasutatut originaali 80eur kuid see ka vasakust konditsioneeriava nurgast katki.

Replikat (uuena ca 60-80eur) ei julge osta kuna tundub et paras loos kas sobib hästi või mitte ja kuna pole just suva 500.- pann siis mulle oluline et jääks originaalilähedane.

7 kuud juba otsinud.
Kasutatud on arvatavasti kõik mingil määral kuskilt lapitud või värvitud. See 524.- euri ei ole palju orginaal stange kohta, kui võrrelda mõne muu mudeliga mis kallim ja uuem. 80.- euri eest 100% korraliku jäädki otsima.

Ma sain siit samast foorumist selle sinu 7-kuu keskel alla nädala ühe enam vähem kondi avadega w124 esistange, hind jäi ka sinnakanti. See B-osa replica tundub juba pildil kõver, rohkem ei hakanud ma uurimagi.
Üks variant on osta see kasutatud ,lappida kui tarvis ja üle värvida .Tuleb ikka odavam kui 500€ .
524€ on stange põhiosa, "pikk liist" mille küljes ka numbrimärk maksab veel lisaks midagi 400-ga. Ehk siis 500ga terviklikku stanget ei saa. Ei imesta kui 524€-isele stange põhiosale pukseerimiskonksu kate vaja eraldi soetada.
Uus A-osa on kallis, mis ei tähenda et kasutatud peaks sellise hinnaga olema- võib ju leida terve auto millel väga korralik esistange sama raha eest mis esindus vaid kahe detaili eest küsib.