Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: 2,7CDI 2004a "kõriseb"
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere! Üks tobe küsimus, millele keegi ei oska vastust, anda vaevab mind.

Nimelt KIIRENDADES pööretel umbes 3500(vahel varem, vahel hiljem, vahel üldse mite) tekib mootorisse veits tugevam kõrin, mis selgelt kõrvaga eristatav. Olen täheldanud, et siis ka veits suurem must lont taga.
Tühikäigul ei ole. Alul arvasin,et kett, aga see peaks ka tühikäigul ju kõrisema? Palun targematelt kommentaare, kellel kogemusi.
Küsin, kuna mehhaanikud on ainult õlgu kehitanud ja arvanud ja kindlaid kogemusi kellelgi ei ole.

H.
(26-11-2013, 05:53 PM)Holari Kirjutas: [ -> ]Tere! Üks tobe küsimus, millele keegi ei oska vastust, anda vaevab mind.

Nimelt KIIRENDADES pööretel umbes 3500(vahel varem, vahel hiljem, vahel üldse mite) tekib mootorisse veits tugevam kõrin, mis selgelt kõrvaga eristatav. Olen täheldanud, et siis ka veits suurem must lont taga.
Tühikäigul ei ole. Alul arvasin,et kett, aga see peaks ka tühikäigul ju kõrisema? Palun targematelt kommentaare, kellel kogemusi.
Küsin, kuna mehhaanikud on ainult õlgu kehitanud ja arvanud ja kindlaid kogemusi kellelgi ei ole.

H.

Pihusti lagin ei ole?
Kui üdini aus olla,siis seda kahtlustan ise esimesena, sest tagasivool kõigil umbes 30ml/min suitseb ka.
Mul oli 220cdi mootoriga kunagi selline lugu ,et see ei kõrisenud,küllaga susises e. pihusti all olev vaskseib oli oma aja ära elanud .
Ei, see pole susin. Pihustid on kuivad, seibid ei leki.