Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W210 2002 320cdi egri puhastamine.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Oleks vaja egr klapp lahti võtta ja korralikult ära puhastada. Küsimus järgmine. Kui ma keeran selle vaakum klapi mis egri lükkab küljest ära kas siis saan klapi kuidagi sealt alumiinium korpuse seest valja?

Võibolla raske küsimusest nii aru saada aga kes näppinud asja on peaks mõistma küll.
nii rasket teed pole vaja minna Smile ma ise just puhastasin täna Smile raip lennutas mootori avariirežiimi ) oli nii kinni et ei liikunud kuskile poole Smile break cleaner ja wd40 on selleks parimad asjad. mina pesin suurema nõgi maha kuumasurve pesuriga. sain klapi liikuma ja ikka ohtralt kulub seda. nyyd tekis aga küsimus, et kuidas sisselakse kollektorit puhastada ilma, et peaks selle maha võtma !? minu egr oli ikka nii pigine et sõrm ei mahtunud ka sinna sisse Big Grin
Ma lahendasin asja lesvenis. Tehti nii et Mercedes-Benz ise egri kinni hoiaks ja ei lähe avariisse, aga arvatavasti on minulgi sisselase kõva tahma täis peaks ehk kunagi maha võtma ja puhtaks rookima. Seal sees pidavat mingid klapid olema, need viskaks ka välja. Võibolla hakkab auto paremini liikuma ka.
Keegi ehk teab kui kiirelt 320 cdi 0-100 minema peaks? Mul omal õnnestus mõõta 8,1 tundub veits aeglane.