Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: MB Klubi kruusid vol.3
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
(27-09-2013, 09:58 AM)indrek Kirjutas: [ -> ]Järgmine nädal võiks uus komplekt saabuda

Pane mulle kaks tükki kõrvale.Eusa_angel
Tere, sooviks ka kruusi, endal pole kahjuks võimalik järgi tulla ning sooviks kauba saada smartpostiga
Kui kohal on, annan teada, seniks, kes soovivad Smartpostiga, saadavad kirja info@clubmb.ee koos telefoni, koguse ja pakiautomaadi asukohaga. Kui kruusid kohal on, siis vastame, et kui palju ja kuhu raha kanda.
1 kruus kuluks mulle ka nüüd ära-vastne kutsika omanik.Hea hommikul kohvi juues autot vaadata...
(01-10-2013, 08:10 PM)V@hh Kirjutas: [ -> ]Kas ainult klubilistele või võib ka huviline saada? Icon_rolleyes


Kruuse ka huvilistele
indrek kas asa mailboksi oled vaadanud ? pole saanud veel vastust oma kruuside kohta Smile minu omad sul ju olemas. UnibrowEusa_danceEusa_whistle pane aga teele
(02-10-2013, 01:51 PM)Kupskin Kirjutas: [ -> ]indrek kas asa mailboksi oled vaadanud ? pole saanud veel vastust oma kruuside kohta Smile minu omad sul ju olemas. UnibrowEusa_danceEusa_whistle pane aga teele

Homme-ülehomme panen kõikidele korraga, siis üks pakiautomaadi külastus. Big Grin

ja Soome maksab vist siis 10 EUR saatmine
(02-10-2013, 02:27 PM)indrek Kirjutas: [ -> ]
(02-10-2013, 01:51 PM)Kupskin Kirjutas: [ -> ]indrek kas asa mailboksi oled vaadanud ? pole saanud veel vastust oma kruuside kohta Smile minu omad sul ju olemas. UnibrowEusa_danceEusa_whistle pane aga teele

Homme-ülehomme panen kõikidele korraga, siis üks pakiautomaadi külastus. Big Grin

ja Soome maksab vist siis 10 EUR saatmine

jepp minu arust jah .. aga kui oled teele pannud sisi annan teada mis summa läks .
Uus kogus saabus, kes postiga tellisid, on saanud selle kohta ka vastuskirja.
(23-09-2013, 07:08 PM)indrek Kirjutas: [ -> ]...
Suurus: 300 ml
...

Hm, minu omasse mahub vaid 225, kui servani valada...Icon_rolleyes

Aga tass on uhke, tänud.
[Pilt: 88383-DSC_0342.jpg]

Noh sul siis kuivasid kokku, kõikidesse teistesse mahtus küll 300 ml, kui ääreni valada, kui just minu mõõtekopsik ei valeta. Toidutegemisel on küll alati õigesti näidanud.


(06-10-2013, 01:25 PM)v6sa Kirjutas: [ -> ]
(23-09-2013, 07:08 PM)indrek Kirjutas: [ -> ]...
Suurus: 300 ml
...

Hm, minu omasse mahub vaid 225, kui servani valada...Icon_rolleyes

Aga tass on uhke, tänud.

Kas kätte saab garaazis jalle?
(07-10-2013, 10:44 PM)ZE_KA Kirjutas: [ -> ]Kas kätte saab garaazis jalle?

Kolmapäeval jah, täna ma sinna ei lähe
Tere,sooviks ka tellida 1 kruusi,kui võimalik?
(16-02-2014, 07:47 PM)erko1 Kirjutas: [ -> ]Tere,sooviks ka tellida 1 kruusi,kui võimalik?

Tere

Saab ikka, kui teed ettemaksu 10 EUR kruus, pluss 2.75 smartposti tasu MB Klubi arvele, eespool see olemas ja siis mailile, kuhu kohta kruusi saadame koos telefoninumbriga.
Lehti: 1 2