Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: soundi lahendus universaalitagaruumis
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
w 124 td -pereauto(woofer ei sobi),kvaliteetne stereo heli tagant-oluline,elementideks-võim+ovaalid(vibe se69 k-series.http://www.vibeaudio.co.uk).küljepolstrid ei sobi paigaldamisex,põrand ja lagi-mõtetu,lisarijul-kole.jääb kast.PROBLEEM-kui palju liitrid nad tahavad?(prg.bassbox6,0 kahjuks ei aidanudConfusedadSmile
isiklik kogemus:ovaalid pioneer(rms40watt 35eliitrises kastis) liigutavad bassiga esiistmeseljatoed ilma võimendit.
ettetänades.
Mina ise teeks ilmselt kaks kasti ja võimalikult väiksed. Kui kogu su süsteem ongi vaid kaks ovaali, siis mingit super kvaliteti ei tule nagunii. Seda enam, et ovaali le tehtud kasti mõõt ei pane ikka kõlarit mängima nii madalalt nagu seda teeb woofer. Kaks kasti siis seepärast, et sul endal hiljem parem asju paigutada ja soovi korral ka kõlareid ümber tõsta helipildi huvides. Kastid võiksid olla kolmnurksed (max 15l ja vatiga polseest polsterdatud), kõlar jääks ca 45 kraadi nurga alla - saad nii suunata salongi poole. Võimu võiks paigaldada tagaistme seljatoe külge.
[Pilt: f84be7fa77b6.jpg]

[Pilt: 100532426a41.jpg]
Lauri poolt pandud pildid mu eelmisest autost ja seal mängisid need täiesti pädevalt,vähemalt minu jaoks.