Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: C220 97a ei käivitu
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
lugulaul selline et sai soetatud C220 odava kopika eest. auto jäi lihtsalt sõitvast peast seisma ja käima enam ei lähe. räägitakse et võib olla mingi immo jama . aga ma ei saanud immo pultigi kaasa, et kuidas käsitsi ja teiste tartkustega saaks tööle jälle masina?
Loe rahulikult alustuseks postitamise reeglid läbi.

Kui korrektne postitus, siis tuleb kindlasti siin targematel ideidWink


RR
Ma arvan, et kütus sai otsa.
Bensiin, diisel, mis aasta, kas startert tõmbab ringi. Auto värv on ka oluline!
MB C220 1997 a värvus must . Kytus : diisel. Ja paak poolenisti täis . Ja starter röötab . Mootor käib kah ringi ilusti
(17-09-2013, 01:24 PM)väikemees Kirjutas: [ -> ]Bensiin, diisel, mis aasta, kas startert tõmbab ringi. Auto värv on ka oluline!
(17-09-2013, 03:15 PM)kersten5 Kirjutas: [ -> ]MB C220 1997 a värvus must .

Oleks punane, siis ma teaks mis viga on, aga kahjuks on must. Smile

97a w202 on vist smartkey'ga juba. Alustada võiks DAS testiga.
(17-09-2013, 03:56 PM)marek Kirjutas: [ -> ]
(17-09-2013, 01:24 PM)väikemees Kirjutas: [ -> ]Bensiin, diisel, mis aasta, kas startert tõmbab ringi. Auto värv on ka oluline!
(17-09-2013, 03:15 PM)kersten5 Kirjutas: [ -> ]MB C220 1997 a värvus must .

Oleks punane, siis ma teaks mis viga on, aga kahjuks on must. Smile

97a w202 on vist smartkey'ga juba. Alustada võiks DAS testiga.

ta on C220. muidu kadus j6ud 2ra ja siis j2i t2iesti seisma . lampi . äkki paagisisesed andurid 2ra?
Oleks sul need andurid kodus olemas, siis oleks lihtne... Kõige mõistlikum on leida üks sõber pikema köiega või puksiirauto.
jh aga ma ei kujuta ette kah millised need andurid seal paagi sees on . ja + ma ei saa neid k2ttegi kuidagi . ei saa neid Kaasi lahti ..
No ja mis sa teeks kui need kättesaaks? Poes müügil taskunoad millel igasugused vidinad küljes, sellega annaks juba midagi teha!
Ää nüüd pahanda, kuid küsimuse toon on säärane, et ainus õige vastus on Lesven või Hort auto. Sest nemad saavad panna juhtme külge ja autolt küsida, mis talle seekord ei meeldi.

Kui tahad ise teha, siis algatuseks tee materiaalosa ja MB elektroonika diagnostika eripärad selgeks ja siis küsi täpsemalt uuesti. Meil mõni kasutaja veel viitsibEusa_angel tasuta nõu anda, kuid ka tema ei vasta vastamatutele küsimustele.
Asukoht: Tartu
Pardon, minu viga. Kilulinna ei tasu seda laipa tõesti vedama hakata. Kui, siis Kadrinasse...

Diagnostikateemas siiski mõned nimed nagu olid...
(18-09-2013, 11:43 PM)v6sa Kirjutas: [ -> ]Pardon, minu viga. Kilulinna ei tasu seda laipa tõesti vedama hakata. Kui, siis Kadrinasse...

Eks asjaosalised ise kommenteeri, aga minu teada Kadrinas enam diagnostika abi ei saa.

(19-09-2013, 11:18 AM)virgo Kirjutas: [ -> ]Eks asjaosalised ise kommenteeri, aga minu teada Kadrinas enam diagnostika abi ei saa.

Paranoid