Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Kas 201 kerega autole sobib 124 kerega originaalveljed?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tervist!

Oleks kiiret vastust vaja...
Autoks siis 190 E 2.0. 1991

Hetkel all 15 toli orig valu..tahaksin talveks need alla panna: http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=32638

Kas sobivad?

Ja lisaks, kui mu autol on ettenähtud 185/65. 15 rehvid, aga ma kasutan 195/65. 15 ...mida see reaalselt muudab?

Tänud.
Leidsin manualist infot: tehase andmetel peaks olema 6J x. 15 H 2. ET 49
Sobib!
Reaalselt muutub spidomeetri näit täpsemaks (ka odomeeter hakkab vähem näitama). Rehv on arvutuslikult 3 mm kõrgemIcon_rolleyes Suurem ratas korrigeerib veidi spidomeetri tehasepessimismi.

Alla peaksid hakkama küll. Iseasi, kas ET44 puhul liiga välja ei tule... Mis on pigem kosmeetiline probleem.
(03-09-2013, 08:10 AM)v6sa Kirjutas: [ -> ]Reaalselt muutub spidomeetri näit täpsemaks (ka odomeeter hakkab vähem näitama). Rehv on arvutuslikult 3 mm kõrgemIcon_rolleyes Suurem ratas korrigeerib veidi spidomeetri tehasepessimismi.

Alla peaksid hakkama küll. Iseasi, kas ET44 puhul liiga välja ei tule... Mis on pigem kosmeetiline probleem.

W124 ja W201 puhul 6.5 kuni 7 tolli laiade velgede puhul on kosmeetiliselt paras ET 30 - ET 35. Minu autol on 7 tolli laiad ET 23-ga veljed ja need punnitavad koobastest mõnevõrra välja. ET 44 istub siiski üsna koopas peidus veel.