Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: appi!!!
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
kas saaks keegi aidataConfusedad:? sai ostetud ovaalid,olex vaja teada saada õige litraaz,sest tahan nad kasti mängima panna.
49,6 L
25.4 L
92,15 liitrit.
Karl,kas sa üle ei pingutanud-tegu ju ovaalidega.
Lõoke Kirjutas:Karl,kas sa üle ei pingutanud-tegu ju ovaalidega.

Kuna pole täpsustatud millega täpsemalt tegu siis võib ju ennustada ,et äkki tegu hiigel ovaalidega :lol:
Vaevalt. Ovaali alla sobib suurepäraselt NLiiduaegne tsinkvann, mis ongi mahult <100 l. Muidugi, kui ovaal on väga suur, siis võib ka 220 l vann väikeseks jääda.

Eee, kas mõni admin võiks selle teema huumorinurka tõsta? Küsimuste ja vastuste alusel...
Idiot Cornerit meil ju veel pole...
v6sa Kirjutas:Vaevalt. Ovaali alla sobib suurepäraselt NLiiduaegne tsinkvann, mis ongi mahult <100 l. Muidugi, kui ovaal on väga suur, siis võib ka 220 l vann väikeseks jääda.

Eee, kas mõni admin võiks selle teema huumorinurka tõsta? Küsimuste ja vastuste alusel...
Idiot Cornerit meil ju veel pole...
kuuule ,sa vist oled väga tark,kuidas su megasuur aju ülldse pealuuse mahub???:tongue: või sull on uhiuus stereosüsteem autos paigal(millest su postituses jutt on)?pane sis vähemalt pildid ülesse!!!või on hoopis vana ``eesti-vene´´suhtlemisprobleem?...................kui ni on,siis ei vitsi aega raisata.
P.S.küsimus oli tõsine ja naljale peaks järgneda vabandus !
No siis võiks ka küsimuse õieti esitada.
abipaluja peale näpuga ei näidata,viga ei ole küsimuses,vaid inimeses!
Esiteks on sul teema meelelahutuse ja naljade all, ju siis vastati ka naljaga, kuna nalja teemas on, teiseks on sul pealikri nii umbmäärane. Enne võiks ikka ka küsimuse korrektselt ja õigesse kohta lisada.
ma panin teemat õigesse kohta! miks ta siin on küsi keegi teise käest!
Mulle vist meeldib üks naine, mis te arvate temas?

Ja tõesti, pole lolle küsimusi, on lollid...

Algselt oli su küsimus vaba teema all, mis omakorda liigutus nalja alla. Audio küsimused käibad ikka tehnilise alla.


1. Ovaalidele tavaliselt autos ei tehta kasti.
2. Kui tahad infot, siis enne pead andma teh. andmed ja auto mudeli.
3. Kui on küsimus Eesti-Vene suhtlemisprobleemis, siis ilmselt aitab Kaspirovski kuskil paremini, kuna meil on selgeltnägemisega probleeme.
must Kirjutas:ma panin teemat õigesse kohta! miks ta siin on küsi keegi teise käest!

Keegi tõstis ta meelelahutuse alla ja õieti tegi.Vaata korra hoolega oma esimest postitust ja äkki saad aru,miks.
Panen ühe õpetava lingi siia Wink

Foorumi kasutusjuhend

Tegu küll inglise keelse juhendiga, aga loodan et enamus saab aru.

Vabandan, kui keegi ennast nüüd solvatuna tunneb.
viskab üle. teema lukku.UZI
Jah, mul on tõsine puue - ma pole selgeltnägija. Aga Sinu probleemi ei oska arvata...

Isiklikuks pole vaja minna, sellega tekitad ainult endale probleeme. Lihtsalt teadmiseks, et mul pole autos stereosüsteemi. On magnetoola ja valjuhääldid. Süsteem on midagi muud, kui suvaline allikas, megavõim ja superduper valjukad isekeevitatud kastis.

Rumalaid küsimusi polevat olemas. Aga tühje on küll. Virgole 10 p...

Mis kõlarit ja kuhu tahad panna? Millist tulemust soovid saada?

Krt, mingigi taustinfo peaks ikka olema enne soovitamist.

Foorumi kasutusjuhend ning reeglistik oleks viisakas endale enne plõksimahakkamist selgeks teha! Üldiselt pole ilus adminnide ja vanemate olijatega ülbitseda.

Igatahes tuleb kasutajal must ikka palju asjalikke postitusi teha enne, kui mina temast midagi arvama hakkan. Seda mitte segase küsimuse, vaid ülbe õiendamise tõttu.

Mind ei huvita, mida kasutaja must minust arvab või arvamata on!