Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: S124 0,4W armatuuri ja 1,2W käigukasti pirnid?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Oleks vaja käigukastile 1,2W 12V ja
armatuuri 0,4W 12V pirne-kust võiks kindlasti saada kuna nt Lesvenis polnud?

(30-08-2013, 01:24 AM)nostromo Kirjutas: [ -> ]...armatuuri 0,4W 12V pirne-kust võiks kindlasti saada kuna nt Lesvenis polnud?

Wohaa, ämbrikolin...

Järvelt BENist olen saanud. Tõsi, peab letist küsima.
Njah, endalegi väga ebameeldiv üllatus kuna Martin oli jõudnud juba keskkonsooli laiali võtta ja siis selgub et polegi ca 20-sendist pirni et käigukangi plaadile valgus tagastada. Sama lugu oli ka 8A valgete W124 pulkkaitsmetega. Suht nõme kui peab selliseid pisiasju mööda linna taga ajama.
Kaitsmed saad Mustamäe teelt Fixusest kasvõi ja ei mäleta küll, et kasti pirn oleks 1,2w olnud, panin sinna sisse täpselt selle sama 0,4W pirni nagu konsooligi läks. Neid pirne saad Fixuse vahetuslähedusest. Autoladu oli vist selle koha nimi, paar maja edasi.

Edit: Voilaa http://www.autoladu.ee/rehvid/9876
Tänud! Lesveni Martin väitis et käigukastile käib 1.2W pirn (sellise ta sealt välja ka vöttis mul) ja puhuritele 0,4W.

Kas tulede lülitil ka valgustus ja kas seal 0.4W vöi 1.2W väi muu pirn?
Minu autol on igal pool 1.2W pirnid ja ei ole täheldanud, et kusagil midagi sulama olex hakanud või muul viisil kahjustada saanud. Küll olen ma näinud pilte sellest, kuidas vale võimsusega pirnid on spidoploki pirnipesad mõneti ära sulatanud, aga seal käivad suuremad pirnid mitte need pisikesed 0.4/1.2W-ised
Selge, eks erksamad vöiks alati olla-samad LED-e ei hakka ka panema. Eks paneb siis endale ka igale poole 1,2W.

Kuid kas tulede lülitil ka valgustus? Martin väitis et on kuid mul isaga mölemal need kustunud/pimedad.
(31-08-2013, 10:11 PM)Werewolf Kirjutas: [ -> ]Minu autol on igal pool 1.2W pirnid ja ei ole täheldanud, et kusagil midagi sulama olex hakanud või muul viisil kahjustada saanud.
...

Ilmselt on ka valgus juba selline mahe... Sulamiseni jõuab asi harva, kuid kahjustused on kiired tekkima.

Ärasulanud prismadega armatuure on mul kaks tükki.Crybaby

Teemaalgatajal ei ole just säästuprojekt - mina soovitan LEDide peale minna.