Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w202 kergem hooratas
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kurtsin tuttavale mehhaanikule, et masinal pöörded ei vaju alla ja käiguvahetus jube aeglane..tema rääkis, et tema isa volvol(miski vanem 850 vms vist) sama asi. Kergem hooratas aitaks teha käiguvahetust erksamaks ja aitaks minekule ka kaasa natuke. Ise ta kokku puutunud polnud ja midagi rohkemat rääkida ei osanud

Huvitaks kas on olemas kergemat hooratast/ või saaks treida olemas olevat. Mootoriks 1.8 90kw 97"Kas keegi on teinud sellist asja? Palju maksaks kergem hooratas või treimine? Oleks üldse asjal mõtet? Kütusekulu?

See pöörete aeglane alla vajumine on pigem ikka sellest et mootori aju lihtsalt reguleerib pöörded nii, ei lase pöördeid alla kukkuda. Olen ise 2,0 mootoriga sõitnud ja sellel oli ka käiguvahetus kuidagi ebamäärane, kiiremal vahetusel kippus jõnksutama. Kindel rohi selle probleemi vastu on automaatkast.Eusa_angel
(17-08-2013, 12:46 AM)erx000 Kirjutas: [ -> ]See pöörete aeglane alla vajumine on pigem ikka sellest et mootori aju lihtsalt reguleerib pöörded nii, ei lase pöördeid alla kukkuda. Olen ise 2,0 mootoriga sõitnud ja sellel oli ka käiguvahetus kuidagi ebamäärane, kiiremal vahetusel kippus jõnksutama. Kindel rohi selle probleemi vastu on automaatkast.Eusa_angel

Olen ka selle peale mõelnud. Läheb kallimaks kokkuvõttes.