Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: mb w210 2.1 85kw 2001.a. automaatkast jamab .
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere ,jama siis selline ,et täna peale tagurdamist hakkas kast jonnima ,edasi liikudes yle esimese käigu ei vaheta .Ehk keegi teab kus asub või kas yltse on kasti avarii resiimi nupp
ja mis võib viga olla .
Kuna muidu kõik kenasti toimind .
Avarireziimil pole nuppu, kast paneb end ise avariisse kui eluga rahul pole Rolleyes
olen juba kursis ,käisin juba diagnosti aega panemas öledi et ple kasu sellest diagnostist ,arvatavasti mingi mu viga ja ple mõtet mitu korda maksta diagnosti eest ja anti aadress et tehakse aint aut.kaste soomes .
nyyd ootan järjekorras ja kindlasti tuleb ilus summa .
(15-08-2013, 04:14 PM)liivrand3 Kirjutas: [ -> ]...
öledi et ple kasu sellest diagnostist ,arvatavasti mingi mu viga ja ple mõtet mitu korda maksta diagnosti eest ja anti aadress et tehakse aint aut.kaste soomes .

Kus tehakse automaatkaste ainult Soome?

Kus keelduti autot diagnoosimast? Kõvad mehed, kui enne auto ülekuulamist käsivad kasti ära remontida...

Õli ikka on kastis? Millal vahetatud?

Käigukastimuredega esimene valik on OÜ Hõbenool ja teine OÜ Lesven (vastavalt asukohale/hõivatusele)Nod
Ma kyll selle firma nime jään võlgu kuhu mind saadeti .aga seal kus ma deagnosti käisin kysimas seal vennad kohe arvasid ,et ple mõtet teha kuna pärast seal kasti remondis tehakse uuesti ja hakka kaks korda maksma .kuna elan soomes ostsin ka auto soomes ple just kaua omand ega tea kas yltse on sel kasti õli vahetatud ,ja plaan oli eestis ära teha õli vahetus aga nagu näha sai varem otsa ja esimese käiguga vist eesti ei sõida .
Otsing on iniumese parim sõber, kohe peale naist ja koera...

http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?t...#pid206137
Smile oskab keegi öelda skaalat palju peab õli olema kastis ?
olen otsinud seda skaala näitu aga ple veel leidnud
Ilmselt on viga kas: õli täis valgunud juhtplokis või kiiruse andurites. Resettida saab diagnoosiarvutiga.

Õli tase pannakse paika spets vardaga. Kuuma kastiga (P asendis ja mootor käib) võiks ca 5 cm õlitase olla.
(16-08-2013, 02:04 PM)liivrand3 Kirjutas: [ -> ]Smile oskab keegi öelda skaalat palju peab õli olema kastis ?
olen otsinud seda skaala näitu aga ple veel leidnud

vasakul õlitase, all temperatuur
[Pilt: 96965-20130704_121603.jpg]
Pole ammu kyll siin käind ,aga viga on siis kastis olevate magnet systeemiis .kustutati arvutiga veakoodid ära kõik töötab ilusti aga eks siiski peab hakkama raha kõrvale panema ja millalgi uue kasti alla ostma !
Magnetsüsteemi all mõeldi ilmselt elektroonika plokki milles on halli andurid (pöörlemiskiiruse mõõtmiseks). Uus detail koos vahetusega on ca 250 €. Kindlasti pole vaja uut käigukasti.