Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: MB C 200 CDI sw 2005
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
[undefined=undefined]Paar nädalat tagasi sain sõiduõiguse ja nüüdseks tänu meeldivale välimusele hangitud MB C 200 CDI sw must universaal 2005. manuaal.
Veel üsna harjumatu, sest sõidetud fabiate ja yaristega.
Igal autol peaks nagu õlivarras olema, aga ei leia, ka sõber ei leidnud.
Oskab keegi öelda, mida pean silmas pidama selle masina kasutamisel?
Läbi ühe tuttava Itaaliast toodud, läbisõit tundub usutav ja reaalne 182000 km. Ülevaatuselt läks lopelt läbi, aga ei tea, kui põhjalikult seda ikka tehakse. Mootoriõli ja selle filtri olen lasnud esmalt vahetada.
Roostet apsull pole, vaid üks vaevumärgatav kriim, tahaks seda peita, aga oskab ehk keegi äelda, kus sellel masinal värvikood on?
Ma üsna roheline, andke andeks, mu jaoks veel liiga uus asi.
Kõik on õige, sellel masinal ei olegi õlivarrast. Ja värvikoodi leiad sa kapoti alt või siis kõrvalistuja ukse vahest.
Ja on ta sellise kleepeka peal.
[Pilt: 57592d1217356708-mb-paint-code-cab-red-metallic.jpg]
Peale esimest vaimustust tee pealkiri ka korda ja lisa autost pildid Eusa_angel
Õli kohta veel nii palju, et taset saad mõõta läbi kompuutri ja kui ta ise tunneb, et õli liiga väheks jääb, siis ta karjub sellest sulle ka ise läbi kompuutri.
(30-07-2013, 11:41 PM)kodutu Kirjutas: [ -> ]Kõik on õige, sellel masinal ei olegi õlivarrast. Ja värvikoodi leiad sa kapoti alt või siis kõrvalistuja ukse vahest.
Ja on ta sellise kleepeka peal.
[Pilt: 57592d1217356708-mb-paint-code-cab-red-metallic.jpg]

Tänud! Mitmed autoasjatundjad ka imestavad, et kuidas ei ole õlivarrastEusa_eh Ei tea kas mõnel teisel Mercedes-Benz margil on veel nii.
Jah, leidsin kapoti alt, terve joru seal igast numbreid, nüüd pean selgusele saama missugune neist värvi tähistabEusa_doh
Kõikidel uuematel MB-del õlivarras puudub ja õlitaseme kontrollimine käib kompuutrist.Eusa_angelEusa_angel
tee kõrvalistuja uks lahti ja vaata värvi kood kleepsult
C täht ja 3 numbrit