Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: käigukasti pistik boxis
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
kas keegi teab mitmes pistik see seal on , kõik vead olen saanud korda (tunne nagu oleks seal hiired elanud) aga see käigukasti suhtlemine mootori boksiga on kadunud. Nii näitab diagnost !
ja kui see kaabel ka seal korralik, sisi kust viga otsida? kas kastil on endal ka kuskil mingi juhtplokk veel .
tänud asjalike nõuannet eest
autoks C200 2,2 CDI 2003
Kui kasti juhtmete pistiku tihend surnud, siis ronib õli mööda juhtmeid kasti ajuni.
Peale seda tekivad igasugu anomaaliad.
(24-07-2013, 05:30 PM)Kupskin Kirjutas: [ -> ]kas keegi teab mitmes pistik see seal on , kõik vead olen saanud korda (tunne nagu oleks seal hiired elanud) aga see käigukasti suhtlemine mootori boksiga on kadunud. Nii näitab diagnost !
ja kui see kaabel ka seal korralik, sisi kust viga otsida? kas kastil on endal ka kuskil mingi juhtplokk veel .
tänud asjalike nõuannet eest
autoks C200 2,2 CDI 2003

Jah käimari küljes olev tihend peaks pidama.
Lisaks tuleks aju karp lahti võtta ning vajadusel puhastada, võib olla palju õli sees kui tihend alt on lekkinud.
Käigukasti pistiku õlileke on w203 tüüp viga, kui vahetatakse kasti õli siis vahetatakse se pistik samuti ära.
ehk siis puhastamisest pole mingit tolku jah ? mul 3000 km siis tuleb hooldus. lasen selle sisi ka üle vaadata

[/quote]

Jah käimari küljes olev tihend peaks pidama.
Lisaks tuleks aju karp lahti võtta ning vajadusel puhastada, võib olla palju õli sees kui tihend alt on lekkinud.
[/quote]

alti paistes on kõik kuiv
Õli jookseb mööda kaabli kiudu ja piisab juba väga väikesest kogusest et se anomaaljaid tekitaks. Pistik ise maksab 5 euri ringis.