Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: mb w211 cd box
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
küsimus selline.kas cd box ja raadio on omavahel ühenduses.box tõmbas plaadid vahele ja hakkas undama.võtsin box küljest ja sain plaadid kätte aga raadio ei hakka enam tööle lööb ainult mersumärgi ette,kas liigakaua oli vool tagant ära või mingi mu viga.või kas ilma cd boxita peaks ta ültse töötama
(23-07-2013, 07:31 PM)Martin83 Kirjutas: [ -> ]küsimus selline.kas cd box ja raadio on omavahel ühenduses.box tõmbas plaadid vahele ja hakkas undama.võtsin box küljest ja sain plaadid kätte aga raadio ei hakka enam tööle lööb ainult mersumärgi ette,kas liigakaua oli vool tagant ära või mingi mu viga.või kas ilma cd boxita peaks ta üldse töötama

kui boksile optika ka sisse läheb siis ei tööta ilma boksita, kui ei lähe võta ja tee autole üldine toitekatkestus.
(23-07-2013, 10:11 PM)thalenfrei Kirjutas: [ -> ]
(23-07-2013, 07:31 PM)Martin83 Kirjutas: [ -> ]küsimus selline.kas cd box ja raadio on omavahel ühenduses.box tõmbas plaadid vahele ja hakkas undama.võtsin box küljest ja sain plaadid kätte aga raadio ei hakka enam tööle lööb ainult mersumärgi ette,kas liigakaua oli vool tagant ära või mingi mu viga.või kas ilma cd boxita peaks ta üldse töötama

kui boksile optika ka sisse läheb siis ei tööta ilma boksita, kui ei lähe võta ja tee autole üldine toitekatkestus.
boxile läks küll üks juhe punase valgusega .