Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w124 2,0d 93a Summuti probleem?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere sõbrad!

Ma ka jälle w124 mees ja taas paar küsimust ,nimelt mure summutiga sai käidud tesberas remontimas uus koonus keevitatud leegitorule (mis läheb kolektori külge) ja palusin ka uued kummitripid paigaldada töö tehti ära ja nüüd paar nädalat olen sõitnud hakkas jälle lärisema ja avastasin et taga summutipütt on tõmmatud mingite imelike trippidega täiega vastu pagaasniku põhja kinni nii ,et mingit liikumis ruumi ei ole ja tänu sellele väänanud leegiturule painde kohast praod sisse.
Nimelt kas on mul õigus et summuti peab olema kummitrippide najal ja vabalt liikumises?
Niivõrd kuivõrd vabalt jah, ju siis läks su masin mõnele praktikandile katsetamiseks. Kas trippidel mitut erinevat astet pole, et saaks allapoole lasta? Ei mäleta enam täpselt kuidas 124 oli, saxo punnil on selline variant olemas.

Ise küsin, ise vastan: Ei ole mitut asendit
[Pilt: main-muffler-suspension-mercedes-benz-w1...-66b65.jpg]
Kas sukk käib diislil vahel ?
Minul oli sukaga variant ka 2,5D mootoril.Kui nüüd vaadata varuosade kataloogi,siis seda summuti esimest toru pakutakse mõlemat varianti,nii sukaga,kui ilma.Esimene küll kallim,kui kõigi eelduste kohaselt ka parem.