Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: K: Keretööd ja värvimine
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Oskab keegi soovitada Tallinnas või Pärnus mõistliku hinnaga värvitöökoda(loomulikult koos põhjatööga), kus võiks lasta oma punnsilm korda teha? Ehk siis teha oleks vaja liistudest alla poole jäävad ääred, üks esimene tiib ja kapott.
Saada pilte, mida soovid ja millist kvaliteedi ja hinna suhet otsid.
Plaan on endale teha, ehk siis otsin ikka korralikku kvaliteeti ja mõistlikku hinda.
Siin mõned õhtu-hämaras tehtud telefoniga pildid.
Kapott on lihtsalt mõne eelmise omaniku poolt kehvasti lastud teha(ilmselt pahtli või mingi muu tolm laki all) ja roostet seal pole tähele pannud. Pilti sellest ei hakanud tegema, sest nagu nii see tolm pildile ei jää.

[Pilt: 35492-WP_20130527_001.jpg]
Esimene vasak tiib
[Pilt: 44264-WP_20130527_002.jpg]
Juhiukse nurk
[Pilt: 38488-WP_20130527_012.jpg]
Juhiukse nurk seest
[Pilt: 49744-WP_20130527_003.jpg]
Vasak tagumine koopaäär
[Pilt: 98952-WP_20130527_004.jpg]
Parem tagumine koopaäär
[Pilt: 67978-WP_20130527_006.jpg]
[Pilt: 59787-WP_20130527_007.jpg]
Parem tagumine uks
[Pilt: 28385-WP_20130527_009.jpg]
Parema esimese ukse nurk
liigu edasi ja unusta sellest tegemisest
pole m6tet
malcik tahab öelda, et müü talle varuosadeks auto nii 300 euroga.

las olla, ta täitsa laps alles.
Pigem seda, et oota veel ja tee siis korraga kogu kere Big Grin
Kui autot ka talvel kasutad, siis 210 keret jäädki Eesti tingimustes tegema- nii umbes iga 2 aasta tagant saad protseduuri korrata. Seekord tuleb arturmalciku arvamusega yhineda- pole mötet...
(29-05-2013, 03:07 AM)tommyboy Kirjutas: [ -> ]Kui autot ka talvel kasutad, siis 210 keret jäädki Eesti tingimustes tegema- nii umbes iga 2 aasta tagant saad protseduuri korrata. Seekord tuleb arturmalciku arvamusega yhineda- pole mötet...

Et lasen autol ära mädaneda ja lükkan siis prügimäe väravast sisse??
Milleks siis üldse auto juures midagi hooldada ja remontida? Nagu nii ju läheb uuesti katki...
Aga sellegi poolest, mulle meeldib sõita korras ja korraliku autoga, mitte mingi rooste käki ja koliseva kiliseva jurakaga ja sellepärast kannan ka enda auto eest hoolt.
Endiselt ootan soovitusi, millist värvitöökoda kasutada.
Isegi sooviks USALDUSVÄÄRSE värvitöökoja kontakte et isa S124-l esistange üle värvida.

Neid igasugu nurgataguseid tegijaid on tänapäeval murdu-kvaliteeti suudavad neist väga üksikud pakkuda.

Kuskilt jäi silma/kõrva et Tallinna külje all Hüürus mingi pädevam värvitöökoda?
no mina soovitan www.kerelux.ee ja www.lesven.ee.

Aga 124 ja esistange võin ka ise teha, kui tahad soodsamalt ja okei kvaliteediga.
Tänud, see kerelux tundub päris viisakasThumbsup

Eks edastan info isale. 269 roheline värv esistangel väidetavalt survepesuriga maha koorunud osaliselt.
(28-05-2013, 09:56 PM)umbellatus Kirjutas: [ -> ]malcik tahab öelda, et müü talle varuosadeks auto nii 300 euroga.

las olla, ta täitsa laps alles.

mina ei osta w210 kerega mesusid osadeks nagu vaatad !!! neid pole m6tet osta ja lammutada !!!
Tere

Kui lased korralikus kohas teha ja rahaga ei koonerda, siis see asi nüüd nii hull ka ei ole. Aga jah reeglina need kes kiirelt ja odavalt kuskil teevad seal ei tegelta roostega piisavalt. Mina lasin oma C klassil värvida neli poritiiba ja kõik ukse ääred nii seest kui väljas. Tööd tehti pea kaks nädalat ja mul oli kogu aeg ülevaade asjast. Raha küsiti 800.- Mina jäin tööga väga rahule ja usun et kahe aasta pärast ma sellises mahus nüüd küll uuesti ei pea autot värvima hakkama. Kui huvi võin sulle kontaktid panna. Aga see koht ei asu Tallinnas. Üldiselt olen ka seal kõik oma hobiautod teha lasknud ja siiani nende aastate jooksul pole ma pettunud. Samas pole ma ka kunagi kommenteerinud raha summasid, sest tean et see on suur ja aega nõudev töö. ( tegelesin kunagi nooremana 4 aastat sama tööga, kuid sai isu täis).

Parimatega Siim
Ma usun, et kui kvaliteetse ja korraliku tegija leiad ja peale seda ka näiteks Krown roostetõrje teed, siis peaks mõned aastad ikka muretu olema - isegi W210-ga.
Ma pooldan ka seda suhtumist, et auto korras hoida. Lasta läbi roostetada, sest nagunii roostetab, ei tundu nagu õige.
(29-05-2013, 09:25 AM)mbfriik Kirjutas: [ -> ]
(29-05-2013, 03:07 AM)tommyboy Kirjutas: [ -> ]Kui autot ka talvel kasutad, siis 210 keret jäädki Eesti tingimustes tegema- nii umbes iga 2 aasta tagant saad protseduuri korrata. Seekord tuleb arturmalciku arvamusega yhineda- pole mötet...

Et lasen autol ära mädaneda ja lükkan siis prügimäe väravast sisse??
Milleks siis üldse auto juures midagi hooldada ja remontida? Nagu nii ju läheb uuesti katki...
Aga sellegi poolest, mulle meeldib sõita korras ja korraliku autoga, mitte mingi rooste käki ja koliseva kiliseva jurakaga ja sellepärast kannan ka enda auto eest hoolt.
Endiselt ootan soovitusi, millist värvitöökoda kasutada.

Ma arvan et mõeldi edasil liikumist järgmise keremudeli suunas (näiteks 211) ja praeguse auto müümist sellisel kujul nagu ta on. Majanduslikus mõttes on ilmselt nii mõistlik, aga keegi ei keela ka praegust korda teha ja edasi sõita.
Kui aus olla, siis korras w210 on ikka väga hea auto sõitmiseks. Üsna mure ja remondivaba ning kui uuema soovi pole, siis tõepoolest, milleks vahetada
(30-05-2013, 10:25 AM)siimruz Kirjutas: [ -> ]Tere

Kui lased korralikus kohas teha ja rahaga ei koonerda, siis see asi nüüd nii hull ka ei ole. Aga jah reeglina need kes kiirelt ja odavalt kuskil teevad seal ei tegelta roostega piisavalt. Mina lasin oma C klassil värvida neli poritiiba ja kõik ukse ääred nii seest kui väljas. Tööd tehti pea kaks nädalat ja mul oli kogu aeg ülevaade asjast. Raha küsiti 800.- Mina jäin tööga väga rahule ja usun et kahe aasta pärast ma sellises mahus nüüd küll uuesti ei pea autot värvima hakkama. Kui huvi võin sulle kontaktid panna. Aga see koht ei asu Tallinnas. Üldiselt olen ka seal kõik oma hobiautod teha lasknud ja siiani nende aastate jooksul pole ma pettunud. Samas pole ma ka kunagi kommenteerinud raha summasid, sest tean et see on suur ja aega nõudev töö. ( tegelesin kunagi nooremana 4 aastat sama tööga, kuid sai isu täis).

Parimatega Siim
Mulle paluks ka need kontaktid.
(30-05-2013, 10:25 AM)siimruz Kirjutas: [ -> ]Tere

Kui lased korralikus kohas teha ja rahaga ei koonerda, siis see asi nüüd nii hull ka ei ole. Aga jah reeglina need kes kiirelt ja odavalt kuskil teevad seal ei tegelta roostega piisavalt. Mina lasin oma C klassil värvida neli poritiiba ja kõik ukse ääred nii seest kui väljas. Tööd tehti pea kaks nädalat ja mul oli kogu aeg ülevaade asjast. Raha küsiti 800.- Mina jäin tööga väga rahule ja usun et kahe aasta pärast ma sellises mahus nüüd küll uuesti ei pea autot värvima hakkama. Kui huvi võin sulle kontaktid panna. Aga see koht ei asu Tallinnas. Üldiselt olen ka seal kõik oma hobiautod teha lasknud ja siiani nende aastate jooksul pole ma pettunud. Samas pole ma ka kunagi kommenteerinud raha summasid, sest tean et see on suur ja aega nõudev töö. ( tegelesin kunagi nooremana 4 aastat sama tööga, kuid sai isu täis).

Parimatega Siim

Kui Tallinnast vähä kaugel ei ole, siis huvitaks kontaktid küll