Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Soovitage Tallinnas head klaaside toonijat S124-le.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Oleks vaja S124 esiklaasidest tahapoole jäävad klaasid toonida (2x tagumised + pagasiruumi küljeklaasid + tagaklaas ehk kokku 5 klaasi).

Samuti soovitusi tumedusastme % suhtes et liiga must/läikiv ei jääks kuid samas sisse ei näeks-välja võiks aga jällegi võimalikult hästi näha.

Tallinnas, võimalusel kesklinnas.
Küsi kasutajalt arturmalcik, ta käis selle kadalipu just läbi.

Endale on silma jäänud Windrox ja toonklaas.ee
See www.toonklaas.ee tundub olevat spetsialiseerunud vaid sellele erialale seega tundub usaldusväärsem kuigi asub Koplis Sõle 27A. Saatsin hinnapäringu. Tänud!
Ei ole ta nii Kopli ühti Eusa_angel Pelgulinna sünnitusmaja ja PPA vahel.

Hinnad pidid ka võrdlemisi odavad olema.
(14-05-2013, 11:26 PM)Treiku Kirjutas: [ -> ]Ei ole ta nii Kopli ühti Eusa_angel Pelgulinna sünnitusmaja ja PPA vahel.

Hinnad pidid ka võrdlemisi odavad olema.

jah seesama toonklaas.ee tegi pakkumist , aga pole mitte midagi erilist !
kvaliteediga aga need on minu küsitlusel number 1 ! universaal s124 keresid nad ei toonita , kuna tagumisi klaasi mind paluti ise maha võtta ja tagasi panna !
Selge.
Ei taheta eriti teha "universaalnelja", ilge ikaldus need tagumised klaasid.
Anna siis teada kui leiad kedagi, kes antud töö on nõus ette võtma, sest endal mõlgub pikemat aega juba sama mõte peas.
Eks tehakse ikka, Carglass (Windrox) teeb ka, kuid hind kallim kui teistel analoogsetel autodel.
5061010 Heiki,võid mainida,et Repsi poolt,kvaliteet on väga OK ! hinnad pead ise leppima,äkki oli mingi 90 eurtsi,ega ta väga neid universaal mb-si teha ei taha aga küsi !
Minul tehti universaalil näiteks vägagi ilusasti ära www.toonkile.ee, kogu pulli eest küsiti 110 euri ning klaasid võeti kõik ise eest ära. Kvaliteediga väga rahul. Asus see koht Järve selveri kõrval.
Tänud. Imelik et tagaaknad siis nii keerulised teha on-pooltel autodel koosneb ju tagaaken mitmest osast?
(15-05-2013, 03:33 PM)nostromo Kirjutas: [ -> ]Tänud. Imelik et tagaaknad siis nii keerulised teha on-pooltel autodel koosneb ju tagaaken mitmest osast?
124 on neid väga si.. eemaldada !
Tegelikult on probleem mitte tagaluugi aknas, vaid kuudiosa külgmistes akendes.
(15-05-2013, 08:46 PM)Karl Kirjutas: [ -> ]Tegelikult on probleem mitte tagaluugi aknas, vaid kuudiosa külgmistes akendes.
just ja sai just rääkidud Heikiga ja mulle teeb ta ilma aknaid eemaldamatta,lõikab kiled välja kongi akendele kuna arvas,et muidu peab hakkama uusi pudinaid ostma ,tihendid ,tüüblid ja võimalik,et veel midagi ja enda peale ei tahtnud ta seda võtta

ilma 3 tagumisi mahavõtmist tallinnas ei tee mitte ükski firma toonimist !
peale klaasi mahavõtmist tuleb probleem sellega et nad 90%hakkavad lekkima ja pagasiis vett t'is kogu aeg !
teine variant kohe osta silberis 3 tagumise akna tihendeid , ja panna neid klaase tagasi uute tihenditega juba + panna spetsiaalset mingit silikooni vahele !
ja mul on eritellimus , mina tahaks tagaosat ja 4 ust toonida peegelkilega !
seda kilet eestis ainult toonklaas.ee-s olemas kohapeal !
musta kilega teevad paljud inimesed ja hind alates 180eurist !
(15-05-2013, 11:18 PM)arturmalcik Kirjutas: [ -> ]ilma 3 tagumisi mahavõtmist tallinnas ei tee mitte ükski firma toonimist !
peale klaasi mahavõtmist tuleb probleem sellega et nad 90%hakkavad lekkima ja pagasiis vett t'is kogu aeg !
teine variant kohe osta silberis 3 tagumise akna tihendeid , ja panna neid klaase tagasi uute tihenditega juba + panna spetsiaalset mingit silikooni vahele !
ja mul on eritellimus , mina tahaks tagaosat ja 4 ust toonida peegelkilega !
seda kilet eestis ainult toonklaas.ee-s olemas kohapeal !
musta kilega teevad paljud inimesed ja hind alates 180eurist !


Peegelkilet saab ka minu käest,180€ ilmselgelt ülepaisutatud hind.
Kassi 12,Tallinn Probull Group OÜ.
info@probull.eu
55511973
Küsi pakkumist!
(15-05-2013, 10:54 PM)arcar Kirjutas: [ -> ]
(15-05-2013, 08:46 PM)Karl Kirjutas: [ -> ]Tegelikult on probleem mitte tagaluugi aknas, vaid kuudiosa külgmistes akendes.
just ja sai just rääkidud Heikiga ja mulle teeb ta ilma aknaid eemaldamatta,lõikab kiled välja kongi akendele kuna arvas,et muidu peab hakkama uusi pudinaid ostma ,tihendid ,tüüblid ja võimalik,et veel midagi ja enda peale ei tahtnud ta seda võtta

Kuidas lõpptulemus jäid? Mõni pilt ehk?
tahaks ka piltte näha
www.toonklaas.ee tegi hinnapakkumise 140eur ja 3-4 tundi. Pole veel jöudnud viia tegemisse ja kindlasti mitte enne 10.6.
Lehti: 1 2