Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: 1994 E300TD kesklukk
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Facelift ehk IR-puldiga

Uksel roheline/punane tuli süttib kuid uksi ei ava/sulge. Samas punases asendis ei lase mootorit käivitada.

Mis võiks viga olla?
Liiguta kaitsmekarbis kaitsmeid voi vaheta välja. Mul aitas just selline lahendus.
Jah üritasingi vahetada eile igaks juhuks kõik 24 kaitset välja (0.40.-/tk) kuna osad olid veekahjustustega kuid Lesvenis jäi 11 pikka valget (vist 8A) puudu-sinised (25A) ja punased (16A) said kõik vahetatud.

Sellist piklikku plastikkorpusega-ka Viimsi CarStopis polnud (olid vaid klaasist korpusega läbipaistvad-kas need samad?)-kust võiks kindlalt leida?:

[Pilt: images?q=tbn:ANd9GcTdw4tnzMFG99zMuRjtUN8...O2UaYjAj8w]
(01-05-2013, 04:06 PM)nostromo Kirjutas: [ -> ]Sellist piklikku plastikkorpusega-ka Viimsi CarStopis polnud (olid vaid klaasist korpusega läbipaistvad-kas need samad?)-kust võiks kindlalt leida?:

Prismades müüakse komplektidena neid suht odavalt.

Kui voolud klapivad, siis võta või vikerkaare värvides, ilusam kaitsmekarpi vaadata... Küsida võid ka tanklatest, ise olen saanud Põltsamaalt Olerexist (oli vist) ja Märjamaa Statoilist.

Neljale:
Valge 8A
Punane 16A
Sinine 25A




Mul oli jah sama viga paaril korral niiske ilmaga, vilgub aga uksi ei ava. Lõpuks avasin võtmega keerates kõrvalistuja ukse, avasin pagassi, liigutasin kaitsmeid ja korras- tõsi, minul tänaseni kaitsmed vahetamata Icon_rolleyes