Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: E 230 ei käivitu normaalselt
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Küsimus oman w124 E 230, 1989a 97kw automaat käima läheb väga halvasti kui üldese läheb, kui on käima läinud viskab summutist valge suitsu pilve ning kui käik sisse panna tahab kohe välja surra. Mis võib viga olla?
(22-04-2013, 01:48 PM)puuk Kirjutas: [ -> ]...
Mis võib viga olla?

Miski on katki. Või kulumise tõttu ei toimi nii, nagu peab.

Esmalt loe läbi otsingutulemused mittekäivituva mootori kohta. Ning rakenda saadud vihjeid loovalt oma sõidukile. Seejärel küsi juba täpsemalt oma leidude alusel.

Kohtla-Järvel ei tea soovitada ühtegi head diagnostikut, Silberisse ei tasu selle murega pöörduda.

Kadrinast saab ilmselt parimat abi, siinse kasutaja wdb240 käest. Iseasi, kas ta kalendrisse enam tööd juurde mahub...
Ma natuke parandaks. Tegu on ilmselt autoga MB 230E aastast 1989. E klassiks hakati nimetama W124 keret alates 1993 aastast. Sinu auto puhul tähendab 230 järel olev E täht sissepritset (saksa keeles).
Diagnostikutest Ida Virumaal.
Jõhvis firma Autohall, küsi kas nad tahavad sinu autot ette võtta.
Rakveres firma Pintlex, kus aeg ajalt askeldab Jaanis Koovit, kes tänu oma Silberauto taustale peaks W124-st ühte koma teist teadma.
Lisaks veel eelpool mainitud kasutaja wdb240 ehk OÜ Hõbenool, kui ma ei eksi, asukoht Kadrina.
(22-04-2013, 10:13 PM)kaupo51 Kirjutas: [ -> ]Ma natuke parandaks. Tegu on ilmselt autoga MB 230E aastast 1989. E klassiks hakati nimetama W124 keret alates 1993 aastast. Sinu auto puhul tähendab 230 järel olev E täht sissepritset (saksa keeles).
Diagnostikutest Ida Virumaal.
Jõhvis firma Autohall, küsi kas nad tahavad sinu autot ette võtta.
Rakveres firma Pintlex, kus aeg ajalt askeldab Jaanis Koovit, kes tänu oma Silberauto taustale peaks W124-st ühte koma teist teadma.
Lisaks veel eelpool mainitud kasutaja wdb240 ehk OÜ Hõbenool, kui ma ei eksi, asukoht Kadrina.

Aitäh auto on jah 230E ja tal on jutujärgi mehaaniline pritse või ma ei tea mis ime. Eks ma uurin kes soovib autoga tegeleda.

Lugupidamisega