Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: appi, spidomeeter ei tööta
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
üleeile lakkas peale külma spidomeeter töötamast, samuti ka odomeeter
mida teha? auto on w124 91 aasta
Tross?
MB Varuosades 360.-, Automaailmas mingi odav ca 150.-, originaal Silberis 1050.-
Lähen täna ise trossi vahetama, mul külmaga spido seier tõmbleb.
2 Priit palju trossi vahetus maxab?mul tross katki läind...
Aleks Kirjutas:2 Priit palju trossi vahetus maxab?mul tross katki läind...

Tross vahetati mul veidi rohkem kui poole tunniga. Soovitaks MB Varuosade trossi. Samas saab ka vahetuse tellida.
Mul see tross umbes poolaasta autos vedeleb...proovisime vaheteda teda -aga kuidagi ei saanud seda teha... seega see jäigiauto küles ripuma,sõidan tahhomeetri järgi, juba harjusin ära. :=)
Aleks Kirjutas:Mul see tross umbes poolaasta autos vedeleb...proovisime vaheteda teda -aga kuidagi ei saanud seda teha... seega see jäigiauto küles ripuma,sõidan tahhomeetri järgi, juba harjusin ära. :=)

Mulle öeldi, et see on just B-osa trossidega see "lõbu", et kuidagi külge ei saa. Ka minu omaga läks veidi aega, aga vanemal tüübil pidi olema palju halvem auto all kasti külge paika saada. (ja kui jõuga üritada, võib trossist jagu saada). Aga ikkagi saad lasta MB Varuosade teeninduses või Imre juures külge panna. Või siis mõnes muus kohas, kus mehed on seda tööd ka enne MB-l teinud.