Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: 2.2CDI turbo ei toimi !
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
(01-04-2013, 10:20 AM)Kupskin Kirjutas: [ -> ]
(01-04-2013, 10:18 AM)itbilen Kirjutas: [ -> ]Tundub et m6ni kyynal ei tööta. Kontrollisid ikka uusi ennem paigaldust?
ma ise ei paigaldanud lasin meistrid selle kallale. ei taha hakata puurima kui untsu keeran
Kas meistrid ise arvasid et k6ik korras , proovisid ka peale paigaldust?

(01-04-2013, 10:20 AM)Kupskin Kirjutas: [ -> ]
(01-04-2013, 10:18 AM)itbilen Kirjutas: [ -> ]Tundub et m6ni kyynal ei tööta. Kontrollisid ikka uusi ennem paigaldust?
ma ise ei paigaldanud lasin meistrid selle kallale. ei taha hakata puurima kui untsu keeran


Siis mine tagasi meistrite juurde ja nõua aru.Ninja Lõhnab lohaka töö järele.
(01-04-2013, 11:14 AM)Marko689 Kirjutas: [ -> ]Lõhnab jah selle järgi, et mõni küünal ei tööta vist. A kui enne nii ei teinud, siis enne kõik küünlad töötasid w?
Ma enda omal vahetasin ka ära, natuke aega sain sõita enne kui üks juba jälle läbi põles. Oli vist mingi praak.
2 olid läbi 2 töötas. Autoremont oli arvamusel et normaalne nähe. ei tea mootori tööd ei sega . kõik silindrid tulevad kohe järgi, seega ei oska miskit arvata.
hirmsad külmad siit läinud kah . panen ööks plokisoojenduse järgi , siis on hommikul näha kas sooja mootoriga ka teeb sellist asja Smile
nüüdseks tuli remonditöökojast vastus, et eelsüüteküünalde plokk võib läbi olla ja tahavad seda mulle kaela määrida. Kuigi enne vanade küünaldega sellist jama ei olnud.
Kui reaalne diagnoos?
(23-04-2013, 12:21 PM)Kupskin Kirjutas: [ -> ]nüüdseks tuli remonditöökojast vastus, et eelsüüteküünalde plokk võib läbi olla ja tahavad seda mulle kaela määrida. Kuigi enne vanade küünaldega sellist jama ei olnud.
Kui reaalne diagnoos?

kui on sarnane toode nagu 3.2 V6 puhul, siis väga võimalik.
(23-04-2013, 12:21 PM)Kupskin Kirjutas: [ -> ]nüüdseks tuli remonditöökojast vastus, et eelsüüteküünalde plokk võib läbi olla ja tahavad seda mulle kaela määrida. Kuigi enne vanade küünaldega sellist jama ei olnud.
Kui reaalne diagnoos?

Seda blokki on lihtne testida, võib ikka läbi olla. Minu 211-l tuli blokist peale 6-st silindrist 2-le. Tunda andis alles siis kui oli -10kraadi.
autol on minek külma mootoriga aga kui veits soojaks läheb kaob jõud ära kas võib olla õhulugeja viga
Lehti: 1 2