Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Puudulik juhitavus
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
E320 CDI (2001) puudub igasugune suunataju, pidevalt peab rooli-asendit korrigeerima, otsib teed. Silberauto ainult reguleerib silda, ütleb, et kõik on korras ja kasseerib raha. Kas keegi oskab soovitada kedagi, kes antud autost midagi jagaks, st paneks auto otse jooksma?
mis sul autol rehvi laius on endal on suverehvid ees 215 laiad ja otsib teed jubedalt, aga noh ilu nõuab ohvreid.
Rehvirõhud? Tagasilla puksid? Rehvimõõt?
Näide oma kogemustest:

W126 Rehvimõõt 235/45/ R17 Täielik karauul,Järvevana teel rööbastes selline tunne,et läheb vastassuunda ära.Toila ja tagasi sõit tundus sama väsitav kui Moskva ja tagasi,koguaeg pidin sõidusuuna korrigeerimisega tegelema.Rööpas teed (nagu enamus teed Eestis ongi) oli paras karauul.

W126 Rehvimõõt 235/55/ R17 Hoopis teine tera.Suuremates rööbastes natuke otsis teed,kuid täiesti sõidetav,polnud üldse võrreldav.
No ilmselt sild täitsa paigast ära või tegu täiesti valede rehvidega. minul hetkel ees 205/55 R16 ja taga 215/50 R16 ning ei ole mingit probleemi ka rööbastes. Sild mul muidugi 100% korras ja regullitud.
Tehase poolt ettenähtud mõõt: 215/55 R 16 93 V
Minu 210 on ka varustatud juba tehasest 215/55R16 rehvidega. Sõitsin suvel (ka mõni pikem ots) ja nüüd said ka talverehvd samas mõõdus alla ning kõik on juhitavusega VÄGA heas korras, püsib teel nagu naelutatud Cool
Kunagi oli umbes sama jama (123-ga) ja lõpuks selgus, et üks rehv oli kõver. Auto alla oli ostetud kasutatud talverehvid Confusedmash:
[quote=lada]
E320 CDI (2001) puudub igasugune suunataju, pidevalt peab rooli-asendit korrigeerima, otsib teed. Silberauto ainult reguleerib silda, ütleb, et kõik on korras ja kasseerib raha. Kas keegi oskab soovitada kedagi, kes antud autost midagi jagaks, st paneks auto otse jooksma?
[
On sul esi-ja tagasillal ühesugused rehvid?
Pets Kirjutas:[quote=lada]
E320 CDI (2001) puudub igasugune suunataju, pidevalt peab rooli-asendit korrigeerima, otsib teed. Silberauto ainult reguleerib silda, ütleb, et kõik on korras ja kasseerib raha. Kas keegi oskab soovitada kedagi, kes antud autost midagi jagaks, st paneks auto otse jooksma?
[
On sul esi-ja tagasillal ühesugused rehvid?

mis see siia puutub? mul on ees 205 ja taga 245 - mingeid probleeme ei ole. asi ikka kinni esimese telje rehvides.

muideks laius polegi nii oluline, rehvi segu määrab kõik
Rehvi segu määrab palju,kuid rehvi profiil samuti.
nujah. võino st olen sõitnud ees 225 laia rehviga mis ei kisu ja siis 205 rehviga mis kisub rohkem kui 225.

eriti hull on muidugi vahe eri autodel. toyotal on 195 rehv ka ees liiast - hoia ainult roolist. esiveolised on saatanast niikuinii Smile üks telg ei saa autot keerata ja edasi vedada korraga Tongue
Kui lai rehv oleks kõige sobilikum 17x8 tolli veljele? Praegu taga 225/45 ja selline tunne nagu velg punnitaks välja.