Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: O: w140 tagaklaas
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Ostan w140 tagaklaasi. Peab olema korralik, e. klaasisoojendus peab töötama, niiskust ei tohi klaaside vahel olla!

Kait.
56694910
kait666@hot.ee
Privaatsõnum
Osta uus
(15-03-2013, 11:20 AM)MbLammutus Kirjutas: [ -> ]Osta uus


Kui kõik nüüd uusi varuosasid ostma hakkaksid jääksid SINA nälga ju!
Icon_razz
Olen ka pikalt ostinud kasutatut, kuid ei ole leidnud, kuna korraliku ei ole lihtsalt saada. Seega eelmine soovitus oli täiesti õige.

Uus(B osa) maksab vist kuskil 380euri, koos paigaldusega, omalgi see veel tegemata.
Kasutatuna seda ei leia, ning ütleme kui mingil imemoel leiadki siis on klaasisoendus niikuinii peetis ja servad valged.
Ma soovitaks pilgud leedu poole pöörata. Sebige inimene, kes sealt asju toob, hinnad võivad ikka üllatada Eusa_angel
(15-03-2013, 01:09 PM)kaido Kirjutas: [ -> ]Olen ka pikalt ostinud kasutatut, kuid ei ole leidnud, kuna korraliku ei ole lihtsalt saada. Seega eelmine soovitus oli täiesti õige.

Uus(B osa) maksab vist kuskil 380euri, koos paigaldusega, omalgi see veel tegemata.

See on odav küll jah. Peab uurima.

Uus maksab koos paiguldusega umbes 250eur(B-osa muidugi)
Kuuesajasele ei tohiks ometi kahju olla uut klaasi osta Unibrow
Enda omale sai uus, olid ka nurgad valged. Soojenduse toimimist isegi ei uurinud. Uus tooniga tagaklaas annab ikka oluliselt silmar66mu juurde Eusa_angel
(15-03-2013, 02:45 PM)MbLammutus Kirjutas: [ -> ]Uus maksab koos paiguldusega umbes 250eur(B-osa muidugi)

Kus sellise hinnaga pakutakse? Kas B-osa on ka traatidega?

250 on t6esti väga hea hind 140 tagaklaasi eest.
Kait aga milleks Sulle seda tagaklaasi soojendust sinna vaja on ? Mis sinna tahapoole vahid yldse Unibrow
Pealegi sealt tagaaknast nagunii ei näe midagi Eusa_angel
Ega sealt väga ei näe jah. Töökorras klaasisoendus on rohkem põhimõtte küsimus. See on hetkel vist ainus asi mis ei toimi.
Ok. Ma niisama kiusasin Eusa_angel
Saksas on näiteks soojendusega klaas roheka tooniga249 eur.
tagaklaas
Vot seda nyyd välja ei loe mis varuosa see on selline...
Uurin saksast tuttava käest mis hinnaga neid seal osta saab...
Terv.