Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: mootor laheb soojaks aga sooja ei puhu
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
mb190 2.5 diisel soojaks ei lahe. Mootori temp on normis aga sooja sttagi ei puhu. Oskab keegi oelda mida ma nappima peaks?
äkki lisaks jahutusvedelikku juurde
see on normis.
Kuidas muidu puhumisega lood? Kas puhub hästi ja jahedat või puhub ka kehvasti?
Puhub hasti ja jahedat, voi tegelikult jaakylma.
Auto on 2 paeva seisnud ja kohe selline jama. Reedel toimis veel ilusti.
oled kindel et õhku sees pole ja mis on normis temperatuur 80 kraadi või enam ( vähem )
Temp on 80 tsipa yle.
Ohus voib asi olla kyll, uurin, annan teada!
Jahutusvedelik võib lahja olla ja kusagilt ära külmanud. Mul ka kunagi oli, pikema sõiduga peaks lahti sulama.
V126 Kirjutas:Jahutusvedelik võib lahja olla ja kusagilt ära külmanud. Mul ka kunagi oli, pikema sõiduga peaks lahti sulama.

Jepp,vabalt võib külmast klimp ees olla.
eks see klimp on soojendus radikas
lasen koik vedelikud valja ja uued sisse, vaatame mis siis toimub.
Garaaz alles soojeneb :bash:
Kas 190 on klappidega või kraaniga? Kui klappidega nagu 124 siis võiks pistiku lahti tõmmata ja koputada vaikselt klapi pihta.
90% kindel et salongi radikas perses . . . tuleb uus panna.
paasesin siiski kergemalt. soojendasin auto yles garaasis, lasin jahutusvedeliku valja ja uus sisse. tsekkasin, et ohku sisse ei jaanud ja nae imet, sooja tulebSmile kuigi peaks ytlema, et kui mootori temp oli 80 siis erilist kuuma ohku just ei puhunud, lihtsalt sooja.
Kuidas muidu diisel mersud talvel suure kylmaga soojaks lahevad?
Tanud soovituste eest!
PS. Mis on 190 auguvahe? 5 x 110?
azibi Kirjutas:paasesin siiski kergemalt. soojendasin auto yles garaasis, lasin jahutusvedeliku  valja ja uus sisse. tsekkasin, et ohku sisse ei jaanud ja nae imet, sooja tulebSmile kuigi peaks ytlema, et kui mootori temp oli 80 siis erilist kuuma ohku just ei puhunud, lihtsalt sooja.
Kuidas muidu diisel mersud talvel suure kylmaga soojaks lahevad?
Tanud soovituste eest!
PS. Mis on 190 auguvahe? 5 x 110?

Auguvahe 5x112 ja vaheta termostaat ka igaks petteks ära,pole nii kallis.